Kiedy wejdzie ten nowy Windows? i jak sie ona nazywał bedzie

Kiedy wejdzie ten nowy Windows? i jak sie ona nazywał bedzie??

Może kto wie??

Z tego co się orientuję ma wyjść pod koniec 2005 roku windows Longhorn. Wyszła już jakiś czas temu wersja piracka tego windowsa ale oczywiście nie w języku polskim.

z tego co ja sie orientuje to ma wyjsc w 2006 roku dopiero

:x

Masz błędne info kolego.

Nie piracka, a bardzo wczesna alfa wypłynęła.

Longhorn w dwóch wersjach beta (server i client) będzie dostępny w 2005, finalna wersja w 2006. Wiadomo już, że części zapowiadanych funkcji miał nie będzie (np. nowego, rewolucyjnego systemu plików). Dodam, że o tym co i kiedy w 2005 znajduje się w moim newsie na głównej. :stuck_out_tongue:

Tak konkretnie to Microshit planuje wypuszczenie dwóch Windowsów.

Na początku miał być Black Comb, ale panowie z Ramond kapneli się w porę, że nie wszyscy dysponują 2GB RAMu i przed Black Combem postanowili stworzyć Longhorna.

Premiera Longhorna planowana jest na przełom 2005/2006

Black Comb ma wyjść kilka lat później.

Z tego co sie orientuje to Black Bomb to byla pierwsza nazwa nowego Windowsa.

Jednak potem ja zmienili na Longhorn.

Nie wiem jak bylo wiem jak bedzie za to :wink:

A o Black Bomb to ani widu ani slychu jak narazie.

Teraz tylko czekac na Longhorna.

Windows XP pro x64 już jest

Windows Lonhgorn będzie dopiero w 2006 roku

I zbierać kasę na jego zakup i na nowy sprzęt badź w najlepszym przypadku na jego modernizację :smiley:

a ja słyszałem że wersja beta ma być w czerwcu-lipcu tego roku.

Tak wam chciałem podpowiedzieć że Longhorn to tylko kodowa nazwa i jak powiedzieli w M$, “Prawdopodobnie ulegnie zmianie”.

Nie sądzicie że na razie ten nowy winshit strasznie brzydki jest? takie to czarne wszystko :-x

Poza tym te wszystkie wychwalane nowinki szczerze zbyt wiele nowego nie wnoszą, radzę spojrzeć na KDE i jego podatność na modernizacje, czy świetnego Fluxbox 3d :wink:

no ale nie róbmy OT :stuck_out_tongue:

jaki czarny?? wygląda podbnie jak xp a to czy jest czarny zalezy od theme’a… wejdz sobie w google i grafika i wpisz longhorn to zobaczysz sobie jak on wygląda :wink:

nie chcę Cię zmartwić, ale większość tych screenów to fake(te podobne do XP, łatwowierny jesteś), lub bardzo stare screeny, gdzie jeszcze nie było to ustalone.

Polecam najnowszego KŚ Ekspert, mnóstwo screenów z testowanej przez nich alfy.

http://www.switchback.ch/webgreut/pag/g … nghorn.png

Tu przykład, internet exploder czarny, czarny panel.

http://dump.wuffle.com/images/computer/ … -panel.jpg

tu inny…

Nie powiecie, że to ładne?