Firewall

Mam pytanie odnosnie firewalla.Jak do tej pory mialem kerio personal firewall ale on strsznie kompa zamulal jak go sie chcialo otworzyc i poza tym nie podobal mi sie.Teraz po reinstalce systemu zastanawiam sie jakiego zainstalowac.Mam Tiny Personall Firewall 6.0.110.Czy jest on duzo gorszy od Tiny Personall Firewall 6.0.140 ??Prosze pomozcie bo musze miec chroniony komputer.

jesli chodzi o firewalla to polecam Zone Alarm Pro.

Po odpowiedniej konfiguracji (bajecznie prosty) chroni bardzo dobrze kompa.

do tego darmowego antywirusa AVAST.Sciagnac aktualizacje i nie ma prawa cokolwiek przejsc. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Było już o tym niejednokrotnie, zobacz

:arrow:Firewalle

ja polecam firewalla wbudowanego w mks 2005.

A ja poleca firewalla wbudowanego w norton internet security 2005 jestem z niego naprawdę zadowolony. I wbrew temu co się o nim mówi wcale nie muli kompa. przynajmniej nie jest to w moim przypadku zauważalne!

pozdro

Dzieki za pomoc ale nie odpowiedzieliscie mi na pytanie.Czy wersja Tiny Personal Firewall 6.0.110 mocno jest slabsza od Tiny Personal Fierewall 6.0.140(chodzi mi o to 110 a 140).To sa dwie rozne wersje.Prosze odpowiedzcie konkretnie.Z gory dzieki.

To po co piszesz ??

OT :arrow: Kosz

Ja nie mam Firewalla i jakoś jeszcze nikt mi się nie wkradł do kompa

To źle!! Prędzej czy pózniej i tak coś wlezie, lepiej jakiegoś zainstaluj :smiley:

Słyszałem że SP 2 ma firewalla i to mi wystarczy :lol: .