Całkowite ukrycie IP

A więc chodzi mi nie tylko o to, że jak wejdę na jakąś stronę nie może ona wykryć mojego IP. Chodzi również o to, żeby mojego IP nie mogło poznać żadne ciateczko ani żaden inny plik (ani tego ani tego nic chcę się pozbywać) jaki ściągnę na kompa.

NA STRONCE:

http://anonymouse.org/anonwww.html

Podajesz w polu ENTER URL adres strony i już niewiedzi ona twojego ip i serfujesz anonimowo.

Jeśli chodzi ci o RapidShare to zapomnij lepiej wykup sobie Premium.

Nie, nie o Rapida chodzi :stuck_out_tongue: Na Rapidshare już testują inne rozwiązania. Tu chodzi mi o pliki które mogą …jakby to ująć… potrzebować adresu IP np. torrenty, pliki Emula itd.

Całkowite ukrycie IP nie istnieje jak ktoś będzie chciał to i tak sprawdzi więc to jest bez sensu(możesz mieć sobie proxy,hide ip i inne cuda to nic nie pomoże)

Jak taki plik nie będący programem może pobrać Twoje IP ? To nie wykonalne pozatym co Ty kombinujesz ?

ziomek5 ma racje, nie ukryjesz się w sieci. Po tym co piszesz wnioskuję że chyba bawisz się w hakera (no bo po co zwykłemu człowiekowi taka anonimowość?) więc nie zdziw się jak kiedyś policja cię w kajdankach wyprowadzi z chaty :stuck_out_tongue: Nia masz szans na całkowite ukrycie swojego ip, bo i tak istnieją jeszcze logi połączeń na serwerach dostawcy internetu itp.

Twój adres IP jest w każdym pakiecie wysyłanym przez Ciebie i nie ma możliwości jego ukrycia, można tylko “oszukiwać” aplikacje odczytujące dane z pakietu jak np. NAT czy anonimowe serwery, które tylko zamieniają Twój IP na swój przy przesyłaniu dalej pakietu, ale niestety Twój IP na tym serwerze jest zapisany w tablicy routingu bo inaczej odpowiedź z “jakiegoś tam” serwera nie dotarła by do Ciebie i jego znalezienie przez specjalne aplikacje jest bardzo proste, a szczegolnie proste np. dla policji jest przechwycenie IP przy sieciach p2p / wystarczy “podstawić” swój serwer p2p i IP wszystkich korzystających z sieci p2p są jak na dłoni /.

To ja moze napisze wprost o co mi chodzi (niektóre nazwy ocenzurowane by nie łamać prawa). Otóż zbanowano mnie na pewnej stronie rozprowadzającej to**enty. Wyskakuje mi “Unauthorized IP”. Mimo to za pomocą pewnej bramki pro*y moge na to strone wejsc i ściagnac to**enta. Niestety, kiedy ładuje go w moim uTo**rencie nie moge sie do niego podlaczyc. Nie jestem pewien, ale domyslam sie, ze to w tym pliku cos takiego jest, moze adres t**ckera. Dlatego chcialem zakamuflować mojego kompa przed tym to**entem. Byc moze chodzi o cos innego, ja sie na ha**rstwie nie znam.

To jest połączenie bezpośrednie (p2p) więc jasne że serwer trackera rozpoznaje twoje IP, i nic z tym nie zrobisz, na to nie ma rady.

Wykup sobie konto na serwerze proxy (nie pytaj gdzie tylko po gogluj)

na ogół takie firmy dają dość spore możliwości( ukrycia się) proponuje jakieś konto w formie w której nie trzymają logów ( tedy jesteś prawie anonimowy)

genius23 , geniuszem wcale nie jesteś, bo do połączenia p2p nie można użyć proxy…

LestatRnR czy ja powiedziałem ze jestem geniuszem??

ale cię zaskoczę z mojej wiedzy wiem ze można używać i się da (od mojego dostawcy wszystko leci prze proxy )

kwestia konfiguracji

Może spróbuj ukryc IP programem Hide IP Platinum http://www.hide-ip-soft.com/

Probowalem, nie dziala :frowning:

to zmien dotawcę na takiego co daje dynamiczne IP, np na tpsa z neostradą;)

albo poszukaj opcji wykupienia gdzieś VPN z wyjściem na świat za czyimś NATem (proxy nadaje się w 99% przypadków tylko do www).

albo przestań kombinować i najlepiej kup to co chcesz ściągnąć z torrenta.

Wiesz, chodzi mi o wrestling, a tego kupic w Polsce nie idzie :wink: Chyba faktycznie przejdę na Neostradę, bo coraz więcej rzeczy za tym przemawia. Polecacie?

Polecamy sam net jest dobry odkąd nie ma limitów ,ale jest też drogi :confused: przy umowach na rok a tylko takie powino się teoretycznie zawierać.

Na 3 lata weźmiesz masz 60 zł (i tak drogo) za 1 mb ale uwaga na 3 lata więc lipa…

Neostrada… feeee jeśli będę miał wybór to neo nigdy w życiu

a te prędkości to tylko w reklamach…

No co ty nie powiesz a niby skąd masz takie informacje ? miałeś kiedyś neo ? jeśli nie to się nie wypowiadaj.Prędkość zawsze jest taka jak w umowie.Tp faktycznie zdziera z ludzi kupe kasy za ten swój internet ale nie można powiedzieć ,że jest zły jest dobry wada to cena lepsza jest netia lub multimedia (też zmiene ip) ale nie zawsze jest taka możliwość np. u mnie nie ma :confused:

W najnowszym komputer świecie jest program do ukrywania się w necie