Aparat nie działa a gwarancja SE K750i

Witam. Dziś upadł mi telefon na ziemię i przestał działać w nim aparat. Tzn po odsłonięciu klapki pokazuje się czarny ekran i słuchać takie kliknięcie. Czy gwarancja uzna mi takie coś ?? Telefon ma 5 dni. Jeśli gwarancja mi tego nie uzna ile może mnie kosztować naprawa oraz ile on czasu będzie w serwisie ?

SE K750i

Gwarancja raczej to uznaje, zawsze możesz powiedzieć że nagle, sam przestal dzialać (nie wspominaj o upadku).

BTW

To już chyba piąty przypadek z którym się spotkałem :x Oprócz wadliwych joysticków wyszła kolejna wada k750i.

Jak kolesiowi w serwisie ładnie powiesz co się stało czyli telefon sam się wyłączył to powinno pomóc ale poćwicz :P:P:P:P:P

Zależy jak bardzo źle to wygląda…

Tak samo cierpliwości :stuck_out_tongue:

:roll: [-X raczej nie

ok 2 tygodni do miesiąca :roll: jasnowidzem raczej nikt na tym forum nie jest :wink:

Złączono Posta : 15.04.2007 (Nie) 20:47

też ci tak radzę :wink:

Miałem tosamo to w serwisie powiedziałem że aparat raz się włączał a raz nie wkońcu przestał działać, i naprawili na free naprawiali około 7 dni. Ale potem telefon jeszcze 2 razy w serwisie był zanim zaczoł działać, zresztą teraz sie zacina jak sie włącza jest czarny ekran i musze przytrzymać przycisk którum wchodzi sie do menu, spróbuj tak jak ja z tym przyciskiem od menu może zadziała.

Dziś oddałem telefon. Gość w sklepie przyjął bez problemu i poszedł na bajkę że sam przestał działać. Ale teraz jeszcze czeka go wizyta w serwisie a tam… Powiedział mi że w ciągu 7-10 dni będę miał go z powrotem

życze szczęścia, może niebędzie tak jak u mnie że po serwisie sie jeszcze 2 razy psuł bez przyczyny, niespadł ale aparat sie psuł 2 razy.

Serwis uznał wszystko i zostało naprawione. Telefon działa jak potrzeba.

…kolejna wada, ciekawe :shock:

Mi spadł już mój k750i kilka razy, i zawsze wszystko działało i działa do teraz. Szczęście ? Czy poprostu trafił mi sie tak dobry model, czy może inni uzytkownicy tego modelu mają tylko takie problemy… i takiego “pecha” ?

Dzojstik działał BDB, soft ani razu sie nie zawiesił, telefon cacuszko…

JAK DBASZ TAK MASZ !

Co do gwarancji, nie wiem jak w “prywatnych” serwisach komórkowych, ale u naszych opertorów ZAWSZE PRZYJMĄ TELEFON NA GWARANCJĘ ! - gwarancja nie obejmuje tylko i wyłącznie zalanaia telefonu umyślenego czy też nie.

Jak miałem stergo koma, to zanosiłem i nawet nie pytali jak doszło do tego uszczerbku…

pozdrawiam :slight_smile:

Tak? A ja spotkałem się już z conajmniej 300 przypadkami, w których telefon ma awarię po upadku :roll:

Gdyby mu nie spadł z aparatem z pewnością nic by się nie stało.

To zależy od modelu, ja mam dziurawe ręce, i po 3 razie w serwisie upadł mi już ze 3-4 razy z wysokiści 1-1.5m i nic mu sie niestało, nawet rysy nigdzie niema. :mrgreen:

No bo jak nie ma awarii, to chyba nikt tego nie porusza na forum :mrgreen: