Konwersja z mp3 na mp4

Poszukiwania w necie nie duały się…

Może Wy mi odpowiecie?

Jakim programem można skonwertować mp3 do mp4? Kolega mi przesłał za pomocą telefonu, do mojego tela plik MP4, pytałem się go “A czym konwertowałeś do MP4”, ale odpowiedział “Nie pamiętam”. Dowiedziałem się od kilku osób i zkilku for że Nero potrafi… Tyle, że ja mam Nero 6 OEM… Daje screena na w razie czegp:

48b6d1881eca7adem.jpg.

Chodzi mi o program darmowy, no - ale trial’ a teżprzyjmę…

PS: Proszę o w miarę szybką odpowiedź…!

Nero WaveEditor + google

Umiesz czytać, masz dobry wzrok?

Mam Nero 6 OEM, nie mam w nim WaveEditora. Zresztą dałem screena! Z Google korzystam…i nic ciekawego nie wynalazłem! :!:

Hejka zobacz ten program ImTOO Audio Encoder v2.0 pozdro

mam, a widzisz co Ty napisałeś?

więc wpisz sobie to w google i pobierz Nero wersje trial i nie ucz mnie czytać…

Hm, no… prawie… ale naliście z formatami nie widzę mp4… Ale dzięki za dobre chęci!

Złączono Posta : 19.04.2007 (Czw) 18:23

Słyszałem, że foobar2000 potrafi zapisywać do mp4 ale z wtyczką - jaką?

foobar2000 + Nero Digital Audio

Gdy w okienku Converter Setup wybierzesz MP4 (Nero), foobar ‘poprosi’ o wskazanie lokalizacji enkodera NeroAacEnc.


Również BonkEnc (FAAC) albo MediaCoder (FAAC, CT AAC+, Nero Digital), BeLight (BeSweet) + Nero Digital …

Zdaje się, że nawet Winamp 5.33 (CT AAC+).

Ja korzystam z programu Xilisoft 3GP Video Converter 3 potrafi zmienic na wave , mp3 , mp4 , 3gp , avi

tylko jest problem to co chcemy przekonwenterowac musi miec max 2 min i nie mniej niż 1.5 min bo inaczej przerobi do polowy. Chyba ze wlaczysz Windows Movie Maker i do tego co chcesz przekonterowac dokleisz coś i zapiszesz i wtedy program przekonwenteruje to co jest to miejsca połaczenia z innym plikiem