Smutny przykład moderki

Przyznam, że nie wiem jak zacząć. :frowning:

Znam się na żartach, ale to co zrobił moderator Szaniawski w moim odczuciu nie jest ani żartem, ani też nie mieści się w ramach dobrego wychowania (żeby nie powiedzieć, że jest to przejaw braku kultury).

Po drobnym (żartobliwym) zwróceniu uwagi zostałem publicznie obrażony (“nie pyskuj” nie odważyłbym się powiedzieć kumplowi, nie mówiąc już o zwróceniu się tak do kogoś kogo nie znam lub o kim wiem bardzo mało) i następnie odesłany na PW.

Moderatorze Szaniawski, jeszcze raz powtarzam, nie jestem (i nigdy nie będę) Twoim kolegą. Nie mam też zamiaru rozmawiać z Tobą za pośrednictwem PW bo nie na PW zostałem przez Ciebie obrażony

Zainteresowanych odsyłam do poniższego tematu

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 800#109800

drogi kolego!

nie raz zostałem obrażony przez kolegów moderatorówi przestałem sie tym już przejmować. Dlatego od jakiegoś czasu nie wdaje sie z nimi w dyskusje bo do nieczego nie prowadzą. A że sa troszke niewychowani…

Oczywiście nie mówię o wszystkich moderatorach, żeby wszystkich nie urażić! Chodzi o trzech! Nie bede wymianiał bo sami wiecie na pewno o kogo chodzi.

==:> strumienianin

Już w innym miejscu wylałeś swoje żale.

Od tego jest PW. bt takie sprawy sobie wyjaśniać,

Ten topic zamykam - reszra w rękach stosownego

Moderatora i Twoich.

O innych faktach nie będę dyskutował

==:> Kiepas

Jeżeli masz zastrzeżenia do wychowania

niektórych Moderatorów oraz w wypadkach obrazy,

to wyjaśniaj to sobie na PW z odpowiednią osobą.

Koniec dyskusji

W moim odczuciu, to nie jest żaden brak kultury.

Może z tym “nie pyskuj” trochę przesadziłem :smiley:

I jak masz jakieś żale to masz do tego PW i kropka. Nie musisz pokazywać wszystkim, jak Cię bardzo skrzywdzilem :stuck_out_tongue:

Przyznam, że nie wiem jak skończyć :smiley:

User Strumienianin ma bardzo wybiórcze poczucie dobrego smaku:

Oto jego stwierdzenie:

w topicu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 5&start=15

Na podstawie powyższego przypuszczam że wcale.