Problem z usunieciem folderu

mam problem, utworzyl mi sie przez przypadek folder (ktory zawiera podfoldery) i nie moge tego usunac, jak probuje usuwac to pokazuje mi sie taki komunikat

snap10fi.jpg

nie moge rowniez zmienic nazwy tego katalogu

p.s

wiruso, spyware itp. tez nie mam skanowalem roznymi programami

pomozcie

tryb awaryjny

Jest kilka możliwości:

  1. Plik/folder jest aktualnie używany - pozostaje tryb awaryjny

  2. Nośnik jest uszkodzony

  3. Robak

przeskanuj Scandiskiem

  1. Plik/folder jest aktualnie używany - pozostaje tryb awaryjny

  2. Nośnik jest uszkodzony

  3. Robak

  4. Scandisk

wszystko wykluczyłem

folder ten powstal gdy laczylem sie z ftp-em (wybralem zeby wszedl odrazu do odpowiedniego katalogu i taki katalog powstal mi na pulpicie) folder jest pusty

moze cos jeszcze mozna sprubowac aby go usunac

Dyskiekta startowa i usuniecie pliku spod dosa

Powodzenia :slight_smile:

Najłatwiej będzie chyba programem CopyLock

Przywracanie systemu :smiley:

Może na PW z takimi ofertami :?

OT :arrow: KOSZ

Hi ja wiem jak to zrobic!! Czasami tak mam jak mi sie wpieprzy ten programik od stron XXX! !!

Malo informacji! Najpewniej przeinstalowałeś system i niektóre foldery pogubiły klucze prywatności (nie ma związku z folderami prywatnymii).

W opcjach folderów ustal zaawansowane wyświetlanie a potem we właściwościach tego folderu przejmij prawa własności. Będziesz miał dostęp do folderu i można go wtedy kopiować, kasować i co tam chcesz jeszcze. Pozdro. :smiley:

Witam,

smofacz , zanim cokolwiek napiszesz, postaraj się chociaż dokładnie przeczytać topic,

w którym masz zamiar wystapić, a to już nie pierwszy w tym dniu, w którym nie raczyłeś tego zrobić…

onion , to będzie jedna z dziwniejszych porad, jakie ostatnio widziałeś, ale spróbuj, co Ci zależy.

Potrzebny program to Total Commander. Wchodzisz w:

Konfiguracja->Ustawienia główne i tam

zakładka Ustawienia->Wyświetlanie i ma by odznaczona opcja użyj długich nazw plików (czyli bez ptaszka).

Kasujesz ten folder z poziomu Total Commandera.

dzieki maniooo faktycznie dziala :slight_smile: wiesz moze co jest przyczyna takiej sytuacji?

Witam,

najgorsze jest to, że nie mam fioletowego pojęcia! To jest jakiś idiotyzm, a wyczytałem to na grupie dyskusyjnej.

Koleś zanim się zgłosił z problemem, spróbował już w moim mniemaniu wszystkiego

(czyli tryb awaryjny, dos, linux, Copylock i kupa innych, bardziej lub mniej dziwnych rzeczy),

a poźniej pojawił się niejaki …

Podziałało i u innych, posypały się podziekowania itp…

Ale czemu tak się dzieje i czemu należy wyłączyć użyj długich nazw plików pozostanie chyba zagadką.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, to z chęcią posłucham.