Notebook do 1000 euro

Witam!

Rozważam zakup notebooka w cenie do 1000 euro z serii HP Pavilion. Upatrzyłem sobie dv6365us.

1.83 GHz Intel Core 2 Duo T5600

2 GB DDR2 RAM

Intel GMA 950 video card with up to 224 MB of shared memory

160 GB Serial ATA

Czy będzie on dobry do następujących zadań: vista, office, internet, filmy, sporadycznie gry?

Ponieważ grafika jest jego najsłabszym punktem, czy istnieje możliwość dołożenia nowej karty? (na pclab.pl wyczytałem: Intel wprowadza nową rodzinę chipsetów oznaczoną Calistoga, obejmującą układy i945GM (ze zintegrowanym modułem graficznym Intel Graphics Media Accelerator 950) i i945PM (bez modułu graficznego). Chipsety udostępniają porty PCI Express (dla dodatkowej karty graficznej lub ewentualnych kart rozszerzeń))

laptop nie jest do gier. napewno nie do nowych.problemy beda nawet w 2,3 letnich produkcjach.99% laptopów ma nedzne grafiki. porzadne sa w takich za 5-6 tys w górę. ale ogolnie sprzet jest dobry a nawet bardzo dobry.moze nawet az bo po co 2 gb ramu?:)tyle to gry jeszcze nie potrzebuja(zadowalaja sie 1 ,1.5 gb) a aplikacje raczej nie chyba ze jakies zawansowane.

Zależy jaki…:?:

Niektóre laptopy są tak dobre że dobre PC’ty się kryją

Te się nie nadają do gier??

Albo te???

naucz sie czytac a nie wyzezdzasz mi tu z laptopami za 10 tys zł. a czemu nie podales takich za 18? i tak stacjonarny komp za 3500 zł bedze 2 razy lepszy.poza tym wyrwales cytat z kontekstu! ja powiedziałem… zreszta pisze co.

= ok ~4 000zł

a ty craker9 podajesz laptopy za 10 000zł :x