Instalacja Office 2007

Zakupilem nowa wersje programu Microsoft Office 2007 Enterprise w sklepie Shift.

Zadowolony, ze skorzystam z niego od razu zabralem sie do instalacji.

Instalator wlaczl sie i wyrzucil mi komunikat, ze mam zaintalowana inna wersje pakietu MS Office 2007, a nigdy nic takiego nie instalowalem. Bylo napisane w komunikacie, ze mam odinstalowac ta wersje. A w Dodaj usun programy nie ma tego Office i nie moge zainstalowac tegoz programu. Bardzo prosze o pomoc bo mam duzy referat do napisania, a nie mam jakiegos innego programu do pisania, jak np. Word.

PS. Przepraszam, ze nie ma polskich znakow, ale klawiatura wariuje i zamiast Z mam Y i odwrotnie i nie moge zadnego polskiego znaku napisac.

Darmowy - open office

Przeczyść rejestr:)

Fajnie by bylo, tylko ja mam komputer dopiero 3 miesiace i nie za bardzo wiem o co ci chodzi :frowning:

Moglby ktos napisac jak to zrobic i jakim programem albo czyms innym?

I tak zeby ten nowy Office chodzic chcial.

Będzie:)

A co do przeczyszczenia do użyj: RegCleaner i jv16 PowerTools 1.4 PL. Możesz także przeczyścic od Spyware i Adware bo to mi czasami blokuje (Ad- aware SE Personal

Wielkie dzieki!

Wyczyscilem rejestr i pomoglo. Ale mialem tez jeszcze jakies MUI od Excela 2007, odinstalowalem to programem Smarty Uninstaller 2007 PRO z Komputer Swiata nr 9-07 i juz jest dobrze :slight_smile:

Bardzo dziekuje Ci za pomoc!