Sterowniki do modemu zxdsl 852 pod Vista 64 bit

Proszę o pomoc! Czy ktoś wie, coś na temat sterowników do modemu zxdsl 852 pod vista 64 bit? Posiadam Vista 64 i nie mogę zainstalować modemu. Istnieją sterowniki pod Vista 32 bit, ale one nie działają. Wszędzie się rozpisują, że miały być już w kwietniu, ale nigdzie nie mogę na nie trafić. Wyszło na to, że nie mogę korzystać z internetu.

Dzwoniłem do wsparcia technicznego neostrady i neti, ale ich to nie interesuje. Podobnie nikogo to nie obchodzi w wsparciu technicznym Microsoft. Próbowałem czegoś dowiedzieć się kontaktując się z redakcjami pism komputerowych, ale również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi! Zostałem więc na “lodzie”

pewnie nie ma, vista zwłaszcza x64 nie wspierała, nie wspiera i wspierać nie będzie starszego sprzętu :slight_smile: trzeba się z tym pogodzić.

Ja także mam ten sam problem z tym modemem. W kwietniu TP odpisywała na maile że sterowniki będą pod koniec kwietnia, a teraz piszą że prace nadsterownikami dalej trwają

póki nie będzie was więcej, TP nic z tym nie zrobi, będzie zwlekać, odwlekać, aż zmienicie modemy taka polityka złodziejskich firm :slight_smile: