Jaki hosting wybrać?

Witam. Zastanawiam się jaki hosting wybrać w webd.pl czy w cal.pl ?

Który z tych bardziej nadaje się na portal którego odwiedza dziennie ok. 70 tys. użytkowników.

A może macie swoje propozycję firm hostingowych.

Proszę o wybór.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Ze swojej strony odradzam webd.pl. Niby działa, ale czasem ma wpadki. Na tak duzy serwis polecałbym naprawde dobry hosting, coś typu home.pl albo nazwa.pl, zwłaszcza ze to portal a nie zwykla strona. Na webd.pl czasem są problemy z php.

Jest bardzo duzym hostingiem duzo osob ma tam hosting i jest godny polecenia.

ja polecam home.pl jest bardzo dobrym hostingiem stronek :slight_smile: 8)

Skorzystaj z porównywarki hostingów:

np:

Ranking Firm Hostingowych

swoją drogą 70tyś userów dzienie … gratulacje.

Ja mam hostings.pl z mojego miasta i jest ok .

Jeszcze nigdy nie nawalił a płace 13 zeta za 5 giga ( Najtanszy pakiet)

Tu masz strone http://www.hostings.pl

Abonament płacisz co miesionc a aktywacia trwa 48 godzin

Witam wszystkich

Chciałbym ostrzec wszystkich tych, którzy stoją teraz przed wyborem hostingu dla swojej strony, nie dajcie sie nabrać na hosting z SUPERHOST’a no chyba ze lubicie sie czuć olewani i nie zależy wam aby wasza strona wisiała cały czas to zapraszam, mam przyjemność (lub nieprzyjemność) pracowania na różnych serwerach, ale to co robi SUPERHOST to przekracza wszelkie granice, prosty przykład kiedy w panelu admina wyskakuje mi komunikat o błędzie z prośbą abym z kontaktował sie z biurem obsługi technicznej dzwonie tam a pan uprzejmie odsyła mnie do helpdeska abym opisał problem w mail’u to na cholerę ten dział techniczny i po co im w ogóle telefon jestem. Teraz już na etapie zbierania materiałów dowodowych przeciwko nim (nawet rozmowy telefoniczne nagrywam :twisted: ). Jeżeli prowadzicie e-busines to na pewno zależy wam aby wasza strona była widoczna i dobrze zabezpieczona to nie dajcie sie skosić niską ceną, nieraz lepiej troszkę więcej zapłacić i mieć to co się chce tu w tej kwestii to polecam home.pl może drogo ale nie zawodnie i szybko, jak zdarzy sie wykrzak serwera to raz na pół roku a nie średnio jeden dzień w tygodniu strona nie działa i to w godzinach pracy.

Pozdrawiam wszystkich

UWAZAJCIE na SUPERHOST

Polecam! ovh.org

netarteria.pl - bardzo dobrze i stabilnie :slight_smile:

http://www.yoyo.pl/

:hahaha:

Nie Polecam ani yoyo ani boo.pl .

Na yoyo i boo.pl przekonałem się osobiście co to za hosting.

Nigdy więcej strony u nich na serverach nie zrobię.

Za to teraz mam hosting na webd.pl , i jeszcze się nie zawiodłem na tym hostingu, wszystko działa jak należy, od 2 miesięcy jak mam u nich hosting, ani razu nie nawalili.

Dlatego będę polecał webd.pl bądź home.pl

aero dzięki za uświadomienie oO - dobrze wiedzieć. Bo ja kiedyś tam miałem i nie było źle, ale nie wiem jak teraz. Wybaczcie…

JarekMk bądź bardziej dokładny jak to zrobił aero

Pozdrawiam

Ja polecam Home.pl mam tam swoja hurtownie http://www.szaliczki.pl wszystko działa bez zarzutu i nie było żadnych problemów :twisted: