Jak przyspieszyć wyłączanie systemu?

Zauważyłam, że od pewnego czasu bardzo długo muszę czekać zanim komputer się wyłączy. Czy może ktoś mi poradzi co zrobić by przyspieszyć zamykanie systemu. Z góry dziękuję za rady.

Poczytaj tutaj:http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?showtopic=5989&st=0&p=54473entry54473

Użyj programu AntiSpyXp jest tam obcja o którą ci chodzi

może ten temat Ci pomoże

Wyłącz dźwięki

jakie dźwięki należy wyłączyć :?:

Najlepiej wszystkie… Ale możesz też tylko ten od wyłaczania systemu…

2-3 sekundy krucej jest ^^

Próbowałam skorzystać z Waszych rad, ale to nic nie pomogło. Może mam zainstalowany jakiś program, który powoduje opóźnianie zamykania systemu. Teraz mam jeszcze jeden problem. Jak klikam w link, który mam w poczcie to nic się nie dzieje. Muszę kopiować ten link i ręcznie go wklejać. Jest to denerwujące. Szczególnie uciążliwe jest to kiedy mam odpowiedzi z forum. . Może ktoś wie jak to naprawić. Proszę o wyrozumiałość, bo nie jestem orłem komputerowym. Dziękuję za pomoc.

  1. czy zastosowałeś się do linku przez mnie podanego :?: jak tak to proszę podaj z jakim rezultatem

  2. jaką masz domyślną przeglądarkę internetową :?:

Zrobiłam wszystko tak jak było tam napisane. ale niewiele to pomogło. Może tak ma być. Mam kilka programów, które mogą opóźniać zamykanie systemu. Czystość dysku i bezpieczeństwo kosztem czasu. Dziękuję Ci za pomoc. Jest to jedno z niewielu forum ( z których korzystam), gdzie można liczyć na życzliwych ludzi. Nie myślę tu o takich osobach jak Pan S. Stępniewski, bo takie rady nie są nikomu potrzebne. Skoro proszę o radę to znaczy, że mam problem, że coś m i przeszkadza. Co do linków to sobie poradziłam. Bardzo lubię to forum, bo ludzie reagują od razu. Dzięki temu forum pozbyłam się wielu problemów. Nie jestem osobą w kwiecie wieku i nie wychowałam się na grach komputerowych, ale wiem, że z każdym problemem mogę się tu zwrócić i mogę zawsze liczyć na pomoc. Jeszcze raz dziękuję szczególnie przystojniakowi De Niro. Pozdrawiam serdecznie. Mufka.

Szybsze zamykanie systemu: Start=>Uruchom i wpisz regedit i OK

Znajdź klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE => SYSTEM=> Control set 001 =>

Control i tam znajdź wpis: Wait to kill Service timeout i ustaw na 200.

To samo zrób Control set 002 => Control i tam ten wpis powyżej też ustaw na 200.

Tak samo zrób Current Control set=> Control i też tam zmień wpis "Wait to kill Service timeout na 200.

Mi po tych ustawieniach system zamyka jak burza.

Powodzenia 8)

Sporo na temat przyspieszania Windows’a

Dlaczego moderatorzy tolerują tego typu posty. Przecież to nie ma nic wspólnego z pomocą, ponieważ w taki sposób można uszkodzić system. Hmm…

Myślałem, że forum jest po to aby pomagać a nie szkodzić.

Dzięki! Wypróbowałam rady Ryszarda. Faktycznie system zamyka się jak burza. Co do rad, na które oburzył się maruder_best, to mimo mojej znikomej wiedzy komputerowej nie brałam ich pod uwagę. Widzę, że jednak moderator zareagował, bo nie ma już tego postu. Co do linków to faktycznie przez krótki czas miałam zainstalowaną Operę, ale powróciłam do “normalnej przeglądarki”. Musiałam tylko zmienić ją na domyślną. Myślę, że na tym forum jednak moderatorzy dbają o poziom, bo nie ma też głupawego posta typu “przeszkadza ci to”. I wielkie brawa, bo dzięki temu na tym forum nie ma bełkotu tylko jest pomoc. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.