Ładowanie windowsa -> bluscreen -> reset

Jak w temacie. Komputer załaduje win. (ten pasek), wywala bluescreena (nie wiem co piszę bo za szybko pojawia się i znika :))

Ja miałem problem podobny i po prostu cyfrówką nakręciłem film ze startu Windy po czym odczytałem komunikat (też tak szybko znikał) podałem go na innym forum i uzyskałem pomoc. Spróbuj go odczytać to bardzo pomoże w rozwiązaniu problemu :slight_smile:

A nie prościej wyłączyć restartowanie systemu po błędzie krytycznym ?? Wtedy można wszystko przeczytać, a nawet przepisać. :slight_smile:

PPM Mój Komputer > Właściwości > Zaawansowane > Informacje o uruchamianiu systemu… > Ustawienia > odznaczyć > Automatycznie uruchom ponownie. :slight_smile:

Mireczek

Jak on to ma ustawić skoro odrazu BS?

To jeszcze pozostaje próba z “trybem awaryjnym” lub “ostatnią dobrą konfiguracją”. Do obydwóch dochodzisz poprzez naciśnięcie klawisza F8 zaraz po wykryciu dysków przez BIOS. To jest przed paskiem. :slight_smile:

To z F8 i wyborem trybu awaryjnego lub ostatniej dobrej konfiguracji też nic nie daje, jak wybiorę tryb awaryjny to jest przez moment czarny ekran i reset a ostatnia dobra konfiguracja to bs i reset. Ale ja nawet klikać F8 nie muszę żeby to się włączyło bo samo się pokazuje.