Dzyn dzyn za free

http://www.********************* znalazłem taki oto link i czy to możliwe? Ponoć można dzwonić z butki tel. ale trzeba coś przyłożyć do słuchawki może ktoś mi da znać czy żeczywiście rozmawianie za darmo jest możliwe?? < wszystko w celach edukacyjnych > Dzieki

UpDate:

fiesta

O ludzie… :expressionless:

Dlaczego nadal stajecie się łatwym żerem… :roll:

Czy nie wystarczy pomysleć, że jakby to miał przełomowy wytrych w opanowaniu rozmów telefonicznych - to rzeczony autor stałby się kimś na miarę Billa Gates’a i np. rozlożył na łopatki TPSA… nie mówiąc o światowych potentatach :twisted:

I hasło oczywiste: licencja dająca status i kasę, a nie śmieszna wegetacja na aukcjach! :twisted:

No i co chcecie - dostać SKYPE’a ew. inne darmowe progsy… :smiley: :smiley: :smiley:

No i dobra - gościu znajdzie dziennie 5-ciu naiwniaczków, przemnoży przez cenę i jakis dochód zawsze jest… :roll:

Autor zadał jedynie pytanie i chyba nie przeczytał uważnie całej informacji.

Sprzedawanie darmowych programów jest oszustwem :smiley:

Skype nie umozliwia darmowych rozmów, sprzedaje nie programy a opis jakich i jak uzywac aby miec mozliwosc dzwonienia za darmo :wink:

To dziala :wink: cos jak babble. Jesli ktos duzo dzwoni to mu sie to szybko zwroci, teraz dzwonie sobie wieczorami na komorke (sami swoi) do dziewczyny i nic nie place. Kupe kasy zaoszczedzilem.

Fakt, trzeba wejsc na strone, zarejestrowac sie sciagnac program, wpisac dane. wiele osob ma z tym problemy i bardzo dobrze! gdyby sie sposob rozszedl i wszyscy by zaczeli uzywac to by szybko zostal zablokowany.

Sprzedalem tego sporo na allegro i na swistaku, ludzie sa zadowoleni (zobaczcie moje komentarze allegro login frenchy)

tak było można kiedyś dzwonić a tu potwierdzenie tego.

Blue box

Aktualizacja: 5.01.2004

niebieska skrzynka, niebieskie pudełko

Urządzenie skonstruowane i wykorzystywane przez wczesnych phreakerów do uzyskiwania darmowych, nielegalnych połączeń telefonicznych. Działanie blue box polega na generowaniu tonów identycznych ze stosowanymi przez firmy telekomunikacyjne (opartych na częstotliwości 2600 Hz), co wystarcza by phreaker mógł przejąć kontrolę nad centralą telefoniczną i uzyskać połączenie z dowolnym numerem telefonu na świecie.

Czasy “świetności” blue box przypadają na lata 70-te i początek 80-tych 19xx roku. Obecnie ma on już znaczenie historyczne. Nie są potwierdzone przypadki jego wykorzystania w polskich realiach. Blue box było pierwszym z tego rodzaju urządzeń i zapoczątkowało serię podobnych “kolorowych pudełek”: red box, black box, violet box, silver box.

informacja wygenerowane ze strony Digipedia.pl

tak, tylko ja oferuje spsob legalny. a to roznica.

Ja nie mówię że to co oferujesz jest nielegalne choć mam pewne wątpliwości co do legalności takich programów z prostej przyczyny programy takie generują kod centeali telefonicznej , które są tylko maszynami i trudno im odróznić czy połączenie jest prawidłowe jeżeli dostają kod dostępu , który umożliwia obejście ich zabezpieczeń, i w ten sposób masz możliwość dzwonienia za darmo.

“”“Działanie blue box polega na generowaniu tonów identycznych ze stosowanymi przez firmy telekomunikacyjne”""

i tu jest pewnie podobnie tyle że sygnał jest generowany za pomocą tego programu i sieci internetowej.

A to cytat z opisu programu , który oferujesz " Sposób jest legalny i uczciwy, nie oszukujesz Telekomunikacji Polskiej ani żadnego innego operatora. "

Blue box też niby “nie oszukiwał” żadnego operatota telekomunikacyjnego bo nie nabijał nikomu kosztów ( nikt z użytkowników danego operatora nie miał z ich powodu większych rachunków ) bo połaczenie tak się odbywało jakby to z centrali było dzwonione a jednak zostało uznane za nie legalne.

koszty ponosil operator

:o :o :o

Tylko mi nie mów ,że Twój operator ( operator sieci internetowej - dostawca internetu np. tp.s.a.) pokrywa koszt takiego połączenia bo to jest nawet nie wiem jak to nazwać naiwność czy po prostu głupota , bo jaki by miał mieć w tym interes by umożliwiać Ci darmowe rozmowy bez ograniczeń nie oszukujmy się ale firmy telekomunikacyjne są po to by zarabiać na użytkownikach a nie po to by umożliwiać im darmowe rozmowy.

Jeśli kolega Francuz_gg twierdzi, że jest to legalne, to prosimy o podanie nazwy programu lub link do strony.

Notabene cała ta aukcja przypomina mi Telesprzedaż : te krzykliwe “za darmo” , “free”, “to niemożliwe” itp.

Tjaa…

Zapłacicie i dostaniecie program, który zapewne jest do pobrania z tej strony.

Szczegółowa instrukcja wygląda zapewne tak:

Imię - wpisz swoje imię

Nazwisko - wpisz swoje nazwisko

itp., itd. :hahaha:

Poza tym najważniejszą zawartością jest sam link do strony. I tu mam wątpliwości: ta strona zapewne do kogoś należy i link do niej jest czyjąś własnością. Czy handlowanie cudzymi linkami jest legalne ??

Chyba, że jest to autorski program Francuza_gg i jego własna strona. To zmienia postać rzeczy. Ale nie przekonamy się o tym, dopóki nie zapłacimy za kota w worku.

Chyba, że kolega Francuz_gg podejmie rękawicę i poda nam ten link, żebyśmy mogli zweryfikować legalność tego sposobu ?? :smiley: :smiley:

no coz :slight_smile: Firma zarabia i stać ją na takie coś, tak jak babble umozliwiając dzwonienie za darmo (na swoj koszt). Wszystko jest na legalu.

Firma ma w tym swoj interes, ty nie wydasz ani grosza.

No coż, wolisz płacić i mysleć, że wiesz lepiej… twoja strata :wink:

Informacje te sa częścią poradnika :slight_smile: …wiele osób kupuje cały poradnik tylko dla tej informacji :wink:

a jednak możliwe. Nie ma nic za darmo, płaci za to firma ale ma w tym swój zysk.

Tak W porandniku sa linki do opisywanych programów, bez sensu wysyłać wszystko na email, zresztą nie sprzedaje programu tylko poradnik z opisem jak dzwonic za free.

W polu, gdzie trzeba podac dane tak, natomiast to nie sa jedyne infrmacje w porandiku zawarte. Poradnik to opis jak dzwonic za free

i nie wiem czemu ten śmiech? nikogo nie zmuszam do zakupu.

Ja tam mam niezły ubaw z takich ludzi ja ty, szukających dziury w całym…

jest sposob, sposob legalny… fakt, trzeba go wyszukać i to właśnie zrobiłem, świat jest duży :slight_smile:

Kolega Francuz nie jest naiwny :slight_smile: chcesz sie dowiedziec zapraszam na aukcje, jesli nie… to marudz sie dalej na forum i szukaj dziury w całym.

Jest cała masa nie legalnych sposobow na darmowe rozmowy. Ja sprzedaje coś innego. Kto chcec kupuje i już :slight_smile:

I tak samo jak babble wprowadzi w końcu opłaty.

i inni userzy też nie tak więc jak myślisz że masz coś za darmo to raczej jesteś naiwny.

A kto mowi, że za darmo? placisz za poradnik, dalej mozesz wykonywac darmowe polaczenia. Sporo tego już sprzedałem wiec nie kazdy jest tak naiwy jak ty i mysli, ze to sciema :wink:

Być może kiedyś to sie skonczy, nic nie trwa wiecznie, ale 10zl wydane na aukcji spokojnie sie zwroci przy czestych rozmowach, zwlaszcza na telefony komorkowe. Mi sie po 2 dniach zwrocilo bo duzo rozmawiam, pomyslalem, ze opisze to wszystko ladnie i wystawie innym na aukcji :slight_smile:

Stad pomysl na poradnik, a nie chęć oszukania kogokolwiek.

Otóż to. Aby z niego korzystać, trzeba zarejestrować się na stronie. A do tego potrzebny jest link do tejże strony. Jesli ktoś nie ma linku, nie zarejestruje się i nie będzie mógł korzystać z programu. A linku nie dowie się za darmo , tylko musi go kupić wraz z tzw. poradnikiem.

Czyli ten link jest tu najważniejszy, bo bez niego nici z dzwonienia.

I nie jest to marudzenie, tylko logiczny ciąg myślenia.

I jeslibyś, jak twierdzisz, nie handlował linkiem, tylko poradnikiem, to podałbyś ten link tutaj. A wtedy, jak ktoś nie dałby sobie rady z konfiguracją programu, to wtedy skorzystałby z twojej oferty i kupił twój poradnik.

I dopiero to byłoby w pełni uczciwe z twojej strony wobec kupujących.

Tylko że opis konfiguracji programu pewnie zawarty jest w jego helpie albo na stronie, a wtedy nikt nie musiałby kupować twojego poradnika.

Może się mylę ?? :smiley:

masz rację, dla mnie to bez rożnicy dlaczego nie kupisz poradnika

jesli ci podam linka to sobie byc moze poradzisz i nie kupisz poradinka, jesli nie podam to nie kupisz bo nie wierzysz :slight_smile:

Jaki mam zysk w tym?

Zaden.

Masz racje, ze link jest duza wartoscia, sprzedajac w ten spsob informacje nie lamie ani prawa ani regulaminu. Ty (o ile kupisz) mozesz dzwonic za darmo.

Topic zamykam link do aukcji zakrywam.

To nie jest forum reklamowe !!