Mks 2005

Co sadzicie o tym programie ?

Bede wdzieczny za kazda sugestie i porade

nawet darmowy Avast! 4 jest o niebo lepszy wiec odradzam

juz niemowie o BitDefender 7 tez darmowy bo tu jest juz wogle przepasc

:smiley: :smiley:

Trochę zdziwiła mnie ta wypowiedź :x

Według mnie jest to bardzo dobry program, sam go używam i jestem bardzo zadowolony, jedyną jego wadą jest słabiutki firewall. Dlatego ja używam innego firewalla - Outpost Firewall. w skali od 0 do 10. Mks_vir 2005 oceniam na 8 :d

Jest tak dobry :smiley: że mój komp nie był wstanie na nim normalnie pracować (co chwila fałszywe alarmy) tylko raz dałem sie skusić na Avasta, i więcej o nim nie chce słyszeć, używam MKS od 1999 roku i jest spoko ,komp wspomagany jest innymi programami (Ad_aware, SpyRemover CWShredder) czasem coś sie wpakuje do kompa wtedy skan MKS-em pod dosem i po problemach.

moim zdaniem mks jest do… Używałem wersji 2004, gdy skonczyla mi sie licencja przeskoczylem na Avasta i tu… zaskoczenie - Mks nie wykryl nic a Avast 9 trojanow :o

Osobiście go uzywam i nie narzekam!! skończył się jedne wileki mój problem bo coś mi kompa wyłanczało a odkąd mam go to już niee!! MKS-VIR 2005 THE BEST!!

w/g mnie dobry. Ma wiele pozytywnych cech. Między innymi firewalla a także monitor rejestru.

To jest fajans.Inni go chwalą ja nie.Uważam,że najlepszy jest Avast.

Reszta to szajs. :smiley: Nie znacie się na tym jak ja,

:x :x :x :x

Używam Mks_vir’a od kilku miesięcy… Szczególnie dla mnie przydatna jest funkcja monitorowania rejestru… A tak pozatym to jako anyvir jest dobry, ale przydaje się od czasu do czasu przeskanować cały dysk w poczukiwaniu “śmieci”. Nie zawsze wszystko dorazu wykryje

Dla mnie jest on “średniakiem”. Są lepsze Antyviry 8)

Właśnie go odinstalowałem wersja z płytki KŚ na 3 m-ce i więcej nie zainstaluję!Nie wiem czy go dobrze ustawiłem, ale po instalacji nie uruchomił automatycznego uaktualniania bazy danych, podczas skanowania często wyskakiwały komunikaty, że jakiegoś pliku nie można przeskanować, gdy wykrywa wirusa to trzeba być obecnym przy komputerze żeby go skasować gdyż zatrzymuje się i czeka na decyzję. Co do wykrywania wirusów nie mam zastrzeżeń korzystam z on-line dodatkowo i znajduje mi paskudztwa które norton przegapił.

pozdrawiam

Nic nie warty ten antywir.AVG jest zdecydowanie lepszym AV.Pracuje na portalu AV i wiem co dobre!

Dodam jeszcze, że rozpoznał dobre pliki z gier i im. programów jako wirusy. Więcej XXXX nie testuję!


Asterisk

Lekko muli kompa … :wink:

do F-Secure nie ma porównania … Także znam lepsze antywirusy …

Chyba chodziło mu o to, że F-secure jest o klasę lepszy od MKS :slight_smile:

dobra rada chłopcze pohamuj języczek bo to najszybsza droga do… :x


Asterisk

Bzdura, nikt się na tym nie zna tak jak JA! !!

To ja napisałem wszystkie antywirusy i wszystkie wirusy! !!

JESTEM NAJMĄDRZEJSZY NA ŚWIECIE

Ciekawe skąd to się bierze u ludzi ?

Choćby stąd, że użytkownik “kietek” nie jest prawdziwym Kietkiem, tylko tanią podróbką o ogólnie znanym nicku w internecie o nazwie użytkownika Tire. Wystarczy wpisać “redachtor tire” w google.pl i macie fajny wynik :stuck_out_tongue:

Nie wiem skąd ale wszystkie posty w tym stylu kasuję.