Gmail.com

Hey!

Ta poczta jest podobno bezpłatna!

Tylko ze potrzebne jest jakieś zaproszenie od uzytkownika!

Ma ktos takie bezpłatne zaproszenia??

Bardzo bym prosił! o przesłanie mi na adres!

adrian.witczak@gazeta.pl

Mam konto :wink:

A jak zaprosić użytkownika ? :oops:

Musisz wejść na swoje konto w Gmail a następnie po zalogowaniu się w górnej częci ekranu są zakładki: Help, Settings… i widnieje tam zakładka Invite 5 friends to Gmail. Licbza zaproszeń jest różna dla każdego usera. Niejestem pewien ale nowi członkowie Gmail chyba nie mają opcji zapraszania :] Dopiero po jakimś czasie mogą wysyłąć zaproszenia :smiley:

No, ja mam u góry, “invite 4 friends” ale link nie jest aktywny u mnie :expressionless:

a czy mozna uzywac poczty gmail w outlooku 2003 ?

Można

a jaka jest wielkość tej poczty i wielkośc max. wysyłanego jednego pliku.Z łaski swojej ja tez prosze na PW w temacie napisz ZAPROSZENIE .

Max jest 1000 MB, a wielkośc pojedynczego pliku jest nieograniczona.

P.S. Też nie moge jeszcze nikogo zapraszać [mam konto od dzisiaj :D]

A czy szybko to chodzi i czy jest lepsza od tlenu.pl ??

U mnie się ładuje tak szybko jak strona po wciśnięciu ‘szukaj z google’ :smiley:

a duzo reklam przysylaja?

Zero, null, FALSE, 0 :smiley:

Bo to jeszcze wersja beta i chyba chcą, by ich skrzynki były pożądane i elitarne :smiley:

Ja już niesty nie mam wolnych zaproszeń.

Ac co do reklam to Raq sie bardzo myli. Przysyłają dość sporo reklam, ale wszystkie automatycznie lądują w Folderze - Spam :slight_smile:

ja mam jeszcze dwa zaproszenia!! proszę kontaktować sie przez gg:1434950

Wielkier dzieki Kiepas a mam jeszcze pytanie czy odrazu moge wysylac zaproszenia jak zaloze konto??

Po ok. tygodniu, czery. ;]

Wogóle o czym mowa, gdzie jakiś link, i oczywiscie jesli mozna to tez bym chciał:) grzecznie prosząc:)

http://www.gmail.com a nie wiem czy ktoś ma jeszcze zaproszenia

Domysliłem sie :oops: , jak weszłem w zakladke wiecej o gmail to tam na dole podaje sie swój adres e-mail, podałem ale nadal czekam na zaproszenie. Jak mi przysla to powiem. Chyba ze ktos ma jeszcze wolne:) dzieki z góry