Darmowy antywirus

poszukuje darmowego programu antywirusowego które nie spowalnia kompa i neta! !!

To nie jest program antywirusowy, tylko do walki ze szpiegami. Jeżeli chodzi o antywirusy darmowy i PL to polecam “avast! 4.5.561 Home PL”

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=533&t=30

a dlaczego musi być spolszczenie do programu ? :expressionless: nie znasz się na języku angielskim :? ale jak już wolisz antywirus z polską nakładką to idź do najbliższego kiosku i poproś Komputer Świat Ekspert i zainstaluj sobie Pande pomimo tego że zajmuje on na polskim rynku chyba 4 miejsce o ile dobrze pamiętam :roll:

no tak ale Avast jest raczej zasobo-żerny

możesz jeszcze AVg wypróbować i na tym koniec darmowych antywirów godnych polecenia…

trzeba będzie chyba zainwestować w program komercyjny :lol:

PS>a co to ma wspólnego z grami :? :roll: :?

jak już mówimy o inwestowaniu to najlepiej zakupić najlepszy anywirus za 249 zł pełny pakiet (chodzi mi o Nortona) wraz z narzędziami do usuwania spamu oraz firewallem a potem po roku użytkowania kupić subskrycję na następny roczny up-date i spokój

Jeśli już ma kupić płatnego Antywirusa to lepiej żeby to nie był Norton :slight_smile:

Strasznie muli kompa i nie wiem czym ludzie go używający tak się zachwycają.

Polecam Pandę Antivirus Pltinium 7 - ma firewalla, antyspam, bardzo dużą skuteczność wykrywania dialerów…

Drugim produktem wartym uwagi jest mks_vir 2005 i jako uzupełnienie (gdyż firewall mks jest dość słaby) bezpłatny Outpost Firewall Free.

PS. Dlaczego umieściłeś ten topic w dziale gry ??

Norton wcale tak mocno nie muli komputera, ja wolałbym napierw przeskanować komputer nie wykonuj przy tym żadnej operacji i zaczekać a wtedy to nie przeszkadza że zamula się komp

komentarz: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

najmniej mulący komputer jast NOD32 i najszybszy przy okazji… 8)

F-Prot bardzo dobry, Bit Defender… wiele tego jest poszukaj sobie na forum… :smiley:

moze być też Kasperski. Nie muli kompa i ma dobrą wykrywalność wirów.

A ja jednak polecam nod 32 on dopiero nie muli kompa i jest skuteczny. Bardzo dobry pogramik :spoko:

P.S Nie ten dział :slight_smile:

Przenoszę do Poszukuję.

ja polecam również !avasta , wcale nie muli koma - jest spox

Polecam ci avasta.Każdy anty-vir może być darmowy tylko trzeba ściągnąć serial.Ja mam Avasta, testowałem pande,mks,nod32 i wypada najlepiej.

Radził bym takie komentarze zachować dla siebie i poczytać:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php

podam pewien przykład: jeżeli ktoś ma 128mb ram’u i Win XP, na tym zainstalowanego nortona 2004/2005 to komp bedzie uruchamiał sie z 5minut nawet jak w trayu niema nic innego. Sam miałem kiedyś taką konfoguracje. Trudno o dobrego antivira nie mulącego zanadto kompa.

F-Prot, RAV

McAfee 8,0i Ent.

znikome obciazenie

BitDefender

takze

z srednich (skutecznosc)

NOD, Dr.Web

tak samo

kamcia który darmowy polecasz z tych co wymieniłaś najbardziej???

No chyba Kamcia podała według kolejności.

wymieniacie programy ale nikt nie napisal ktory ma najlepsza wykrywalnosc. najlepiej jakbyscie zamiescili link do stronki z rankingiem i obciazaniem kompa przez antywirus.

ja uzywalem nortona(pelnej wersji lol) i muil kompa okropnie. jest to dobry program kosztem obciazenia komputera. teraz mam avasta i skaner rezydentny na fula ustawiony i jak na razie nic mi nie wskoczylo, na dodatek wykrywa ataki z neta na bierzaco i blokuje zagrozony obszar.