Ach ten trojan

mam problem, Anti-Trojan Shield wykrył mi trojana no ale nie moge nawet do kwarantanny przeniesć ani wywalić go , czy może mi ktoś polecić jakiś program do usuwania trojanów itd?

ja tez mialem niedawno kilka trojanów na kompie i usunolem nortonem 2005 ale zanim zaczniesz skanowac to posciagaj sobie baze wirusów

Najlepiej bedzie jak zapodasz log z Hijacka, a co do programów to wejdź w ten topik

:arrow: http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewt … antytrojan

spróbuj skanerami online.

Napewno usuniesz go z dosa,tylko musisz znać ścieżke :slight_smile:

masz racje Damian, przeskanowałem Anti-Trojan Shield (dobrze że przynajmiej sie scieżki pokazały :p) odnalazłem je i pousuwałem (już 2 dzień testuje bezpieczeństwo komputera) a jutro znów skanerami on-line dostepnymi na tym vortalu przelece 8) i bedzie spokój :smiley: a mam czym skanować (3 antywirusy, 11 programów od spyware :expressionless: no i dla bezpieczenstwa firewall :? )

dzięki wszystkim co sie wypowiedzieli na tym topicu :smiley:

firewal cie nie uchroni przed trojanami chyba ze ma skaner antywirusowy

Z tym to się akuratnie nie zgadzam. A jak ktoś jest np w sieci lokalnej i wrzuci mu prosiaka czy inne dziadaństwo po to by buszować po jego kompie ??

mi sie właśnie nie dawno port otworzył i miałem około 60 robaków, trojanów, wirusów itd :x ale teraz sytuacja sie uspokaja i wraca wszystko do normy :? no ale każdy firewall nie wykryje wszystkich rzeczy (sam sie o tym przekonałem)