Czy dobrze złożyłem kompa !?

Kupuje niedługo nowego kompa. Zlozylem juz po swojemu ale nie wiem czy bedzie on wystarczajacy do grania w nowsze gierki i do ogulnej pracy na komputerze. NIE BEDE GO PODKRĘCAŁ.

OTO SPRZĘT:

Procesor: Procesor AMD ATHLON 64 X2 4200+ BOX

Płyta Głowna: GIGABYTE GA-M55S-S3 - NF 550, SATA II, DDR 2, PCI-Ex, S-AM2

Pamięć: GOODRAM DDR2 2048 MB / 667 (2x 1024), CL 5

Karta Graficzna: PCIex PALIT GF 7600 GS 256 MB DDR3, 128 bit (sonic)

Dysk Twardy: SEAGATE 250 GB, 16 MB, SATA II - ST3250410AS

Zasilacz: CHIEFTEC GPS-450AA-101A - 450 W

JESZCZE TAK DLA PEWNOSCI: Czy to wszystko bedzie pasowało do siebie i czy nie bedzie problemów z zamontowaniem. Wszystko jest ze sklepu ARest we Wrocławiu ( kompa biore na raty ) KOsztuje prawie 1600zł.

PROSZE O OPINIE !!

Według mnie jest ok

do zmiany, abit KN 9

no niestety w areście nic lepszego za tę cenę nie dostaniesz, możesz skusić się na jakiegoś bequiet’a 500W jak będziesz miał kasę

bierz 4400+ na rdzeniu brisbane o ile będzie… chociaż ten też nie jest zły ;]

//sorry za pomyłkę…

Procesor:

Athlon 64 X2 3600+ BRISBANE --> i kręć

A co złego jest w plycie Gigabyte ??

pamieci proponuje napewno innej firmy niz goodram, polecam patriot lub geil

nie są złe, z racji tego, że w areście jest niestety mało sprzętu…

ja po poczynieniach z moją gigabyte (nie ta inna) nigdy już tego gigaszrotu nie kupię, same problemy mam z nią :? do podkręcania też są podobno kiczowe…

A to niby czemu na pewno innej niż GoodRam? Chociażby GoodRam PRO PC900 - dobre pamięci do konkretnego o/c.

lga 775, jak tam wsadzisz A X2 to nie wiem, KN9 może byćnie dostępna już jest nie produkowana, allegro, lub szukać może będzie w jakimś sklepie.

Robione na tym samym tylko składane w Polsce na maszynach 1 klasy, ale jak ktoś nie widzi 4 pasków na dresach to nie pasuje.

Poczytaj test tej płyty na egielda.com.pl

Najlepiej pamięći patrioty 8)

a prosze bardzo, moze jeszcze eliksiry kolesiowi polecicie, goddram to ■■■■, sprzedaja je tak jak elixiry w kompach w marketach

Komp fajnie zlozony. Moim zdaniem nie ma sie do czego przyczepic :smiley: Smigac bedzie :smiley: podkrecac nie bedziesz wiec na co Ci produkty do OC. Ludzie on nie bedzie podkrecal wiec mowcie o rzeczach dobrych dla niego a nie dla Was (informatykow, itp znajacych sie na OC). Wy nie wybieracie kompa dla siebie tylko dla niego :stuck_out_tongue:

aha bierz patrioty u mnei smigaja jak ta lala :smiley:

AB9 nie jest dla C2D?

Mają kiepskie PCB i nie wytrzymują wysokich napięć.

To co teraz będzie z płytami pod AM2 :? zostały na pechowe chipsety 5xx albo VIA :lol:

Nowe (Pro) mają lepsze PCB i w każdym są Microny D9GMH 2,5V wytrzymują.

Płyta główna do zmiany na Abit KN9

Pamięć ram do zmiany na A-Data lub Corsair

sorka za pomyłkę chodziło mi o KN9 :mrgreen: (kładę się spać bo już chyba nie kontaktuje :stuck_out_tongue: )

a może zamiast KN9 to DFI Infinity NF Ultra II-M2 ??

jeszcze raz sorka… :oops:

Też mam tą płytę i nie narzekam jeszcze nie miałem z nią problemów :slight_smile:

Zastanowiłbym się nad tą płytą

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1700-10

niestety skończyła się produkcja nf4

trzeba coś innego wybrać

może ta?

http://www.arest.pl/index.php?inc=produ … 3&katid=59

Niektóre GR też ładnie idą

http://forum.hard-pc.pl/Krcenie-oemand3 … t4028.html