18 WoS Haulin - parę pytań

Witajcie. Mam parę pytań co do tej gry, a właściwie chwilowo jedno. jak włączyć GPS w tej grze - taka strzałka jaka była w Pedal to the metal jak się wiozło gdzieś towar.

nie da się. Ta wersja tego nie obsługuje lub trzeba dokupić gps ale nie jestem teraz w domu więc nie sprawdze

Musisz jechać do serwisu i sobie kupić :smiley: Przynajmej tak było w mojej wersji

A mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten serwis, bo na mapie mam tylko samochody używane. No raczej Garfield_lol gra to gra hehe każdy ma taką samą :slight_smile:

ale chodzi o to że ja mam HT 18 WoS a na mojej mapie to taki klucz i czasami jest również na stacjach

Jak włączysz laptopa (N), wybierasz Pokaż mapę, gdy już ją ujrzysz, to pod spodem zobaczysz legendę do niej. Niektóre rzeczy będą pozaznaczane (kółeczkeim), a niektóre musisz zaznaczyć ręcznie. Wtedy zobaczysz, gdzie są serwisy na mapie (niebieskie ).

seba86mu dzięki sprawdze

EDIT:Było BBW, ABS, AVi kupiłem wszystko i dalej nic - może to trzeba jakoś włączyć. A tak na marginesie wiecie jak uzupełnić profil kierowcy o wiek itd.?

W niektórych serwisach możesz kupić spojler na dach, dodatkowe światła (kierunkowskazy, awaryjne), ale z GPSem nie spotkałem się jeszcze. Najczęściej w serwisach spotkać można właśnie to, co napisałeś (BBW, ABS, AVI). Ale są serwisy gdzie można kupić całkiem ciekawe rzeczy.

Szkoda, że w pudełku nie było instrukcji do gry :frowning: Była na płytce, ale bardzo okrojona :frowning:

arlid , pocztaj tutaj:

http://www.hardtrucksite.pl/viewpage.php?page_id=4