Colin Mc Dirt Demo & Full Version

Uwaga! Piszę tego posta żeby uświadomić wszystkich którzy chcą uruchomić tą grę. Gra niedziała na większości (90%) zestawów PC z procesorami AMD nieliczne komputery z Intel potrafią uruchomić grę (tylko najnowsze Pentium C2D), ostatnio w pewnej gazecie ukazała się wersja demo, Dirt-a do redakcji zadzwoniło przeszło 10 tyś osób w sprawie samego Colina więc jeżeli niedziała ci ta gra to niedzwoń nigdzie nie pytaj się o to, gra się nieuruchomi, błąd tkwi w samym Demie i nie jest to wina udostępniającego grę więc zapomnij o niej. Poczekajmy na inne demo.

u mnie działa

No tak dwurdzeniowa edycja (taką jaką ma picolo102 ) już odpali tą grę (ale to jest te 10%, czyli najnowsze procesory od AMD) U mnie nie chodzi więc mogę tylko pooglądać filmiki na Youtube.pl

a u mnie chodzi i sie nie chwale :] ale gra przednia klasa powiem wam ^^ ta fizyka , zniszczenia :]

Ale bajki, ale bajki! :mrgreen:

Ja nie mam C2D, AMD X2, AMD 64 i gram :lol:

Na moim poczciwym Pentium D 8)

Ale mi już sie nie uruchamia tylko tkwi w procesach i nic więcej. Na AMD 64 3200+ Venice.

to masz szczęsie, jednym się uruchomi a jednym nie. Pentium D Duo ? czyli masz dwa rdzenie.

Pentium D znaczy Pentium Dual Core, czyli dwurdzeniowy,

Znajomy gra na amd 3200+ jednojajownym

to żeś głupotę walnął…

Pentium Dual Core a Pentium D to dwa inne proca

Pentium Dual Core -> Dobry Proc

Pentium D -> Grzejnik, puste MHz niewydajny

Gra powinna chodzić na jednojajowych procach z rodziny AMD 64, na Pentium IV będą problemy z odpaleniem…

Racja, troche mi sie pokiełbasiło ;]

BTW. Jak mam płyte na ten stary S775 to C2D nie działa, a te Pentium Dual Core będa działały, czy też nie…?

co to za płyta??

AsRock 775Twins-HDTV

Złączono Posta : 09.07.2007 (Pon) 16:20

Lol, na komputroniku pisze o mojej płycie:

Ale nigdy temu sklepowi nie ufałem, więc to prawda czy nie?

zapomnij, ta płyta chyba nie obsłuży pentium dual core :stuck_out_tongue:

Mam dokładnie tą płyte:

Opis

Więc obsłuży czy nie bo teraz to nie wiem?

znowu w każdym innym sklepie, pisze że nie obsłuży pentium dual core…

obsługiwane typy procesorów Pentium XE

Pentium D

Pentium 4

Intel Core2 Extreme

Intel Core2 Duo

Celeron

Pentium Dual Core

Super że umiesz używać opcji kopiuj&wklej ale zauważ, że w każdym sklepie pisze co innego.

Ford twoja płyta to śmieć, nawet jeśli uruchomiłbyś tego pentium dual core to i tak nici w wydajności bo trzeba go kręcić a na tej płycie nie ma możliwości regulacji napięcia Vcore…

No i tak tez podejrzewałem ;] No nic dzieki ;]