Jaka pamieć RAM?

Hello ! :slight_smile:

Mój szwagier ma zamiar kupić pamięć RAM i nie wie którą wybrać (Tak nie zbytnio sie na tym zna) Jeśli chodzi o Pamięć to którą ma wybrać ? Kingston czy GOODRAM ? I czym się te pamięci różnią ? :stuck_out_tongue:

Jakościowo lepszy jest GoodRAM, PCB od BrainPower.

Lepszy chyba jest GoodRAm ale ja mam Kingstona 2 Gb i nie narzekam, dobrze się na nich pracuje

Widać, że lokalny patriotyzm bierze górę!

Cześć i chwała!

Niestety z mojego doświadczenia wynika, że zdecydowanie mniejsze problemy (zarówno dotyczące kompatybilności jak i awaryjności) miałem z Kingstonami.:mrgreen:

Mam od 3 lat KINGSTONY i nigdy nie miałem z nimi problemu. Więc polecam :slight_smile:

Ja używam Kingstony od 1,5 roku i również najmniejszych problemów nie zanotowałem.

Nigdy nie pracowałem z Goodram-ami, natomiast mój brat był szczęśliwym ich posiadaczem do pierwszej burzy, podczas której nastąpił krótki spadek napięcia. Wystarczyło by pogrzebać pamięć.

A czym one się różnią ? Tylko firmą ?

Tak tylko firmą.

No tak tylko firma firmie nie rowna chcialbym zauwazyc.

Ja jednak z tych bralbym GoodRam :slight_smile:

A PCB, kości? Miejsce składania Kingston Chiny, Goodram Polska.

ja miałem chomika i rybki to polecam.

MarcinBreak się pytał czy tylko firmą to mu odpowiedziałem :stuck_out_tongue:

hehe dobre :mrgreen:

Dobre :mrgreen: Ale rybek nie polecam :smiley: Szybko kot je zjada :smiley:

A co do tematu, to już mój szwagier kupił GOODRAM’y :stuck_out_tongue:

Polecam Kingston, nigdy mnie nie zawiodły.

Obie marki świetne, ale brałbym pamiątki Goodrama.

jak dla mnie kingston lepszy, jest bardziej kompaktybilny, bo nieraz Goodram może płatać figle, bo i te moje pamieci kingston na 690 na 3-3-3-10 :slight_smile:

A ja słyszałem że często właśnie Kingston’y płatają figle :smiley:

Ja mam drobne pytanko jeszcze co lepsze KINGMAX Czy GOODRAM 1 GB.

który konkretny model ??

Kingmax 1GB DDR2-800 KLDD48F-A8KI5

Bo ja chce dodać do goodram 512 gb tego oto kingmaxa czgy wszystko bedzie cacy?? nie bedzie szwankować??