Samsung e250 VS sony ericsson w200i

samsung e250 VS sony ericsson w200i , a moze sony ericsson w300i

Prosze doradźcie mi który z tych telefonów wybrać, bo chce sobie wziasc na abonament jeden z nich i nie wiem który. Prosze użytkowników tych telefonów o rady. Ja skłaniam sie do kupna se w200i, ale moze mnie przekonacie do któregoś z 2 pozostałych

Jak z tych co wymieniłeś to brałbym któregoś z SE. Parametry mają porównywalne (tylko niestety w200i nie ma bluetootha) tak więc pozostaje kwestia gustu.

Ja bym wziął w300i, bo BT i jest ładniejszy. W200i ma wygląd tych K310i, K510i tylko ma Walkman’a :slight_smile:

Ech…

Jak coś powiem to się będziecie czepiać! :mrgreen:

Będę oryginalny i polecę e250.

Bawiłem się trochę w300i i mi nie przypadł do gustu, ale cóż.

e250 jest wielofunkcyjny, nieźle odtwarza muzykę (ostrzegam! w300i ma lepszą jakość dźwięku ale mnie zadowala e250) i ma fajny aparacik (boże, nie moja wina, że nie umiem go ustawić !!

Ale twój wybór…

a czy jakosc dźwieku w obydwu sony ericssonach różni sie czy jest to to samo??

W300i ma lepsze słuchawki (dokanałowe)

Po co 20 taki sam temat! Nie potrafisz sobie poszukać?

Oba modele to telefony walkman i jakość jest taka sama, porównując oczywiście na tych samych słuchawkach. A im lepsze słuchawki tym lepsza jakość.

Mialem do wczoraj dokladnie ten sam dylemat ale zdecydowalem sie na Samsunga E250. I jak na razie nie zaluje :smiley: Wiecej bede mogl powiedziec dopiero po jakims czasie uzytkowania…

ja aktualnie mam e 250 i jego najwiekszym plusem jest wyglad :slight_smile: pozatym telefon okej muzyke odtwarza calkiem ladnie radyjko tez gra :). Niestety telefon ma pare wad np lista odwarzania ma ograniczenie do 30 mp3, aparat jest dosc slaby, sluchajac mp3 nie mozna chodzic po menu ani robic nic innego, przy ladowaniu swieci sie wyswietlacz co w nocy moze denerwowac, gdy sie rozladuje i pokazuje komunikat o pustej bateri to co jakies 3 5 minut wydaje z siebie dzwiek i mozna go tylko wylaczyc przez wyciszenie, a bateria po wyswietleniu komunikatu o pustej bateri trzyma jeszcze caly dzien… i to sa chyba wszykie jego wady ale ogolnie z telefonu jestem zadowlony na zaletami sie nie rozpisywalem bo sa raczej znane zainteresowanym :slight_smile:

Ja go mam od 4 tygodni i jestem zadowolony i nie żałuje :stuck_out_tongue: tylko jeśli chcesz kupić e250 to radze go kupić w połowie sierpnia bo podobno wtedy ma wyjść lepszy soft do niego (będzie można zminimalizować mp3 i robić co się chce, można usunąć szary pasek z datą i godziną który zasłania tapetę i inne wady obecnego softu) bateria po formacie (niezalecane :stuck_out_tongue: ale ja zrobiłem :mrgreen: ) działa z zabawą 4 dni mp3 dobrze odbiera słuchawki ponad przeciętne i na twoim miejscu bym wybrał e250 nie dlatego że “JA” go mam tylko w porównaniu do w200i bardziej funkcjonalny w200i ma dobrą muzę a 250 wszystko po trochu: dobry aparat (http://www.mgsm.pl/katalog/samsung/sghe250/zdjecia/ - zdjęcia nie są podrabiane ja robie podobnej/takiej samej jakości trzeba tylko pamiętać że nie mogą trząś się ręcę trzeba stać stabilnie i łokcie oprzeć np. o brzuch, coś twardegoitp. wtedy wychodzą miodzio :smiley: ), ma Bluetooth ,telefon ma klapkę i wygląda elegancko.Jedyną wadą jest wyświetlacz (tylko 65 tys kolorów :roll: )

a ja mam w 200i ale załuje ze nie wziołem noki 5200 bo jest poprostu lepsza 256 mb karta blutucz i 256tysiecy kolorow. ale jak na razie jeststem zadowolony. w drodze są juz glosnicki

:o ](*,) :glupek2: :rotfl2:

PS: te zdjęcie jest obrzydliwe…

Poszukajcie sobie, takich tematów było już chyba z 10.

hahahahaha śmiech na sali jak byś widział w tle nic nie widać (było słońce) a to zdjęcie jest robione w AUTO przecież nie jestem głupi i wiem że trzeba ustawić tryb

a jak jesteście tak cwani to pokażcie swoje zdjęcia robione przez w200i ;>