Home Basic i Aero

Czy można jakoś do Visty Home Basic dodać Aero Glass

Można przez modyfikację rejestru.

Ale jak? :o

BiałyPL : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6208 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

dzięki

Tyle tylko, że ten trick to bzdura.

Przecież działa.

To o co chodzi? :?

Działa? Też słyszałem, że ten mały trick to kłamstweko… :stuck_out_tongue:

BiałyPL >> mógłbyś dać screena z okna z informacjami o Viście? :slight_smile: Tak żeby było widać i przezroczystość okien (Aero Glass włączony) i informację o edycji systemu.

Nie znam nikogo, kto potwierdziłby działanie tego triku, więc też proszę o screena.

dodd

Mekcal

działa, na 100 % .

sprawdzone na własnek skórze :stuck_out_tongue:

Działa na 100% hahahaha , to dopiero sciema to co tutaj jest podane to jest część triku a co najśmieszniejsze to jest to że skąd Vista Home Basic weźmie Aero class skoro flderze “Resources” nie ma takiego Themes’a.

więc coś tu w tym triku nie tak Jeszcze jedno w rejestrze brakuje w pisu w DWM “AllowAeroTheme” ustawionego jako REG DWORD i podanej wartości (1) .

jest internet, przeba ruszyc czasami głowa :mrgreen:

a w czym problem dopisac to ?

sa fora zagraniczne jak aeroxp.org, znaleźć mozna duzo tricków,

Mirek17

zanim coś napiszesz rusz głowa, nikt nie poda ci linka z theme do aero , ani całego tricka na dobreprogramy bo to nielegalne, ale jak sie umie, to się znajdzie, całośc owtarzam działa na home basic, trolom dziekujemy za wypowiadanie się w tematach o których nie mają pojecia :lol:

aero Masz 100% racji i popieram twój tok myślenia , ja tylko chcialem tutaj zaznaczyć czego brakuje . Co też nie oznacza że nie jestem leniem bo niestety tak jest że nie chce mi się szukać Themes’a i fajnie by było jak by taki link ktoś podał. A tak naprawde to brakuje mi czasu na myszkowanie po necie 1,5 roczne dzidzi absorbuje bez konca mój wolny czas .

A jeszcze jedno nie każdy trol to trol nie ładujmy wszystkich i wszystkiego do jednego wora " nie nada"

u mnie to nie działa :frowning:

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 12:45

to dziwne komputer jest mój więc ja moge robić z nim co zechce i przez wpisanie 1 i 2 ma byc to nie legalne?? :shock:

odkopuję ten temat dla wszystkich niedowiarków.

Jako, że zakupiłem lapka z preinstalowanym windows vista home basic :

Nie gadajcie że na home basic nie da się aero glassa odpalić :

cb6153e353a3e256m.jpg

Aero jest, ale nie Aero Glass.

Ja tam nie widzę aero glassa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: tylko zwykły theme.

@ aero

Jakoś nie widzę tutaj szklanki na oknach i pasku zadań ;).

Niestety ten trik nie działa na Vista Basic OEM, wpisy rejestru, które niby trzeba poprawić są były u mnie poprawione już po instalacji systemu. Przeźrocza nie działają… trik pewnie działa na pudełkowej wersji Visty Basic.

nie ma żadnego aero glass w Home Basic jest to co widać na http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a88 … 914f8.html