eMule 0.48a Low ID

Mam Low ID mimo zewn. adresu IP 80.51. …,odblokowany “eMule” w firewallu sysemowym XP sp2,a mimo to test portów wychodzi negatywny.

Mam radiówkę Lan 512 , a admin twierdzi ,że nie blokują żadnych portów i nie chcą już ze mną na ten temat już rozmawiać.

Proszę o POMOC !!

Może w radiówce masz zablokowany dostęp programów p2p do internetu. Spróbuj coś ściągnąć programem BitComet i podaj wyniki na forum.

Może nie blokują portów, ale nie masz ich przekierowanych.

eMule potrzebuje portów przekierowanych na świat.

Musisz poprosić admina, aby Ci przekierował porty których używa Twoje eMule(wątpie aby to zrobił).

Witam i dzięki za takie szybkie zainteresowanie moim problemem.Co do radiówki,to P2P nie są blokowane,ponieważ Bit Comet “ciągnie” dosyć szybko.(w eMule mam trochę nie dokończonych plików).Tak samo jak uTorrent czy Azureus.Także to nie jest “trop”.

Co do przekierowania portów to spróbuję o to poprosić-uff-będzie ciężko,poniważ radzili mi wezwać servisanta do pc-ta.

Małe INFO !!

Jeśli lubicie “rozwiązywać zagadki” to bardzo proszę o ROZWIAZANIE.Pozdrawiam i czekam.

Rozwiązaniem jest tylko i wyłącznie przekierowanie portów, to nie od eMule zależy ale o przekierowania, jeżeli admin nie przekieruje Ci portów to lepiej zmień eMule na torrenta lub P2M, MoorHunta itp. Chyba że będziesz czekał b. długo aż coś ściągniesz :slight_smile:

Torrenty- szybszy sposób na ściąganie plików, mała różnica czy masz przekierowanie porty czy nie. Ale za to starsze pliki-można zapomnieć że pobierzesz.

eMule- długo się rozpędza, nawet b. stare pliki można pobrać w miarę szybko. Duża różnica czy są przekierowanie porty czy nie.

Stokrotne DZIĘKI za zainteresowanie się moim problemem.

Po ponownej interwencji u “admina” wszystko jest OK !.

Najpierw "rozłożył"ręce i to samo : firewall blokuje porty,coś w komputerze itd.,ale coś popstrykał klawiaturą i posprawdzał(był już inny admin)poprosił o rozłączenie i czekanie na telefon.

Dosłownie po 3 minutach dzwoni i prosi o restart eMule.Ja go “odpalam”,uruchamia się i podłącza w ciągu kilku sekund już z HIGH ID !!

Polecam się i gdybym był w stanie w czymś pomóc to jestem pod adresem: cezary_mm@gazeta.pl

Powodzenia !