Windows 2003 Server - a XP? - 120 trial

Czy opłaca się zainstalować wersję trial 120 dni windows 2003 server? wszystko na nim działa jak na xp? chodzi mi o mutimedialne zastosowania typu gry muzyka filmy .

Temat stary ale myślę że się przyda:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=1010#1010

A skąd go wziąć? Najlepiej wersję polskojęzyczną.

Gdzie sie rejestrować? Te rejestracje są darmowe?

Proszę o instrukcję krok po kroku.

PS:

gdy te 180 dni minie to licencja sama przerabia się na wersję płatną ?

Jak zapłacisz i otrzymasz klucz aktywacyjny to się “przerobi” :stuck_out_tongue:

Tylko przyszykuj się na wydatek rzędu 1700 zł (wersja OEM) a za BOXa zapłacisz tylko 2700 zł :stuck_out_tongue:

Ta wersja w/w systemu jest darmowa?

W ogóle wszystko podczas jej uzyskiwania jest za darmo?

Gdy minie te 180 dni to muszę tę licencję anulować gdzieś lub usuwać ją? Czy sama ona wygaśnie?

Gdzieś czytałem chyba na jakiejś stronie że jak zarejestruję się żeby mieć wersję trial to potem trzeba ją anulować bo zmieni się na wersję płatną i trzeba będzie za nią zapłacic.

Jest to prawda?

Proszę o instrukcję uzyskania tego systemu do pobrania.

Windows Server 2003 jest przystosowany do pracy w dużej liczbie komputerów. Pełni rolę jako server, czyli czuwa nad prawidłową pracą wszystkich komputerów połączonych sieć. Niestety zawiera narzędzia, które zwykłemu użytkownikowi nie przydadzą się do niczego.

Do tych spraw o wiele lepszy jest Windows XP, ponieważ zawiera odpowiednie do tego narzędzie. Windows Server jest już uboższy. Jeśli chcesz grać w gry, słuchać muzy, oglądać filmy i robić inne rzeczy lepiej wybierz Windows XP.

A gdy minie te 180 dni to muszę coś zrobić poza usunięciem systemu ?

W warunkach użytkowania Windows Live pisze

Ma to coś do rzeczy w tej sprawie?

W trakcie rejestracji trzeba podawać imię i nazwisko i adres? Microsoft potem przysyła na ten adres jakieś rzeczy? Ja chcę tylko pobrać ten system.

tak.

nie

To może zastanowisz się bardziej nad pobraniem wersji beta windows server 2008 , :mrgreen:

A po co im ten adres? Będą nasyłać jakieś kontrole? Albo co innego?

Ja chcę pobrać system i korzystać z niego.

Skad wziąć Windows Server 2008? Pewnie ma wysokie wymagania jak Vista.

odp

Nic z tych rzeczy :stuck_out_tongue:

Nie masz się co obawiać :slight_smile:

No i powinieneś wypełnić wczesniej wszystko, składasz zamówienie na elektroniczną wersję klucza do wersji trial, masz tam, tzw. kosz, do którego składasz zamówinienie, do tego miedzy innymi potrzebny jest adres :slight_smile:

Na mejla dostaniesz klucz produktu później :stuck_out_tongue:

I linka do pobrania :slight_smile:

Ze stron ms dot. servera :slight_smile:

wręcz przeciwnie, jak masz 512 ramu, instaluj spokojnie .

Ale czy wybierzesz 2003 czy bete 2008 servera zalezy od ciebie :slight_smile:

a co jest lepsze 2003 czy 2008?

ile działa ten 2008? jest za darmo?

ale jak to zamówienie? przeciez to jest za free!

po co im ten adres??

wersja 2008 of course :slight_smile:

Coz tego że beta, skoro działa lepiej niż Vista :stuck_out_tongue:

Jest bardzo stabilna, a swoją stabilnością pokazała to , że obecnie strony microsoftu stoją już na windows 2008 server beta 3 ::slight_smile:

Wersja 2008 działa bodajże do sierpnia przyszłego roku :slight_smile:

tak

no wiem, po dodanniu do koszyka wersji 2003, or 2008, dostajesz podsumowanie bilingu, na kwotę 0 $ :lol:

Jakie wymagania ma wersja 2008?

Mam 1gb ramu i procek 1.6 ghz i Geforce 6600.

Działa szybciej niż Vista? Da się na nim odpalić gry?

jak to działa lepiej niż vista?

Podaj mi instrukcję jak zdobyć betę 2008 do ściągnięcia.

ha, i tu masz problem, jesli chcesz pykac w gry, to zapomnij o serverze, o ile mozna zrobić z servera stacje workastation, nie oczekuj, aby można było grać w gry , server ma inną rolę, od systemu domowego.

Jak masz teraz xpka, to po co chcesz przechodzić na servera, skoro nie wykorzystasz 99 % mozliwości tego systemu :lol:

A ja czytałem że większość gier pod windows server 2003 działa. Normalnie. Po ,udomowieniu" systemu.

Napisz czy u ciebie działają.

pytanie jak wyżej:

Działa szybciej niż Vista?

jak to działa lepiej niż vista?

Podaj mi instrukcję jak zdobyć betę 2008 do ściągnięcia.

Tego nie wiem, bo nie gram w gry :lol:

Jest szybszy i wydajnieszy server :slight_smile:

http://www.microsoft.com/windowsserver2008/audsel.mspx

Które opcje wybrać?

Na pewno jest to wszystko za free?

Na 100%?

Podaj mi instrukcje co zrobic po kolei

Pobranie i rejestracja do programu windows longhorn server 2008 jest 100 % bezpłatna, o czym zostaniesz poinformowany, kiedy zamówienie systemu złozysz do koszyka :slight_smile:

Będziesz poinformowany o kwocie 0 $, zaakceptujesz postanowienia, i na mejla dostaniesz dalsze instrukcje :slight_smile:

Czyli link do klucza produktu, i linka, z którego pobieżesz windows longhorn :slight_smile:

http://www.microsoft.com/windowsserver2008/audsel.mspx

1.Jakie tu wybrać opcje?

2.Ten system jest po polsku? Jeśli nie to da się go jakoś spolszczyć?

3.Na pewno jest za free? Jakiś dowód?

4.Co jak minie ten okres ewaluacji? Bede musiał jakoś usuwać licencję w microsofcie?

fester12

Na wszystkie swoje pytania możesz znaleźć odpowiedź w google ;]

Ten system jest po angielsku, badź niemiecku, w zależności jaki sobie język wybieżesz do ściągania :stuck_out_tongue:

I nie da się go spolszczyć :slight_smile:

Nie ma po prostu paczek językowych.

:roll:

Jesli mówię Ci że jest za free, to za free, ludzie, jak chcesz dowodu, to wpisz w google " windows longhorn " i poczytaj trochę informacji.

http://msdn2.microsoft.com/en-us/evalce … 83571.aspx

Już prosciej się nie da ,

Klikasz w link co wyżej jest, na download, no i teraz sobie poradzisz już myśle xD