Blad: "copy.exe - brak piku"

Witam,

prosilbym o przejrzenie loga, gdyz mam problem… mailem wirusa na komputerze, po jego usunieciu, gdy chce sie dostac na dysk C pojawia mi sie komunikat:

gdzies wyczytalem ze to wynika z tego ze z logu nie zostala usunieta informacja, ktora zostala wpisana przez wirusa, ktory jest juz usuniety… niestety nie wiem jak rozwiazac ten problem… prosze o pomoc, z gory thx

moj log:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic783062.html

Spróbuj tak- Start–>Uruchom i wpisz regsvr32 /i shell32.dll–> OK

Usunąłeś wirusa jednak program antywirusowy nie uwzględnił pliku autorun.inf, który był odpowiedzialny za jego odpalenie przy każdym wejściu na dysk.

Plik autorun.inf pozostał, ale wirus którego uruchamiał już nie istnieje. Z tego powodu nie może on znaleźć copy.exe, a Ty nie możesz dostać się na dysk.

Rozwiązanie jest proste, kliknij prawym klawiszem na dysku i wybierz otwórz. Na 100% zadziała. Następnie usuń plik autorun.inf. Możliwe, że będzie ukryty. W takim wypadku, aby go zobaczyć musisz włączyć w opcjach folderów pokazywanie plików systemowych i ukrytych.

Jeśli go usuniesz problem przestanie występować. Jednak zastanów się skąd ten wirus wziął się na Twoim komputerze, aby w przyszłości uniknąć podobnych poblemów. Najprawdopodobniej ktoś przyniósł go Ci na pendrivie.

Daj log z ComboFix.