Czy G92 pujdą na Abit IP35?

Mam takie pytanie czy karty GF G92 które mają wyjść w listopadzie pujdą na Abicie IP35 bezproblemowo? Mają być podobno na PCIE 2.0 i nie wiem czy ma to jakieś znaczenie.

pewnie tak. pewnie będzie podobnie jak za czasów agp4 i agp8.

w słownik można by zainwestować

http://www.wiadomosci.tuning-pc.pl/kart … nadchodzi/

Najwyżej podepniesz 5 kabli dla dostarczenia 300W karcie.

Potrzebuje pewności 100%. Kolega chce teraz kupić Radeona X1950Pro Ultimate a potem w listopadzie przesiąść się na G92 albo na GTX’y które potanieją. No i ma dylemat kupić teraz GTX ,czy kupić Radka i czekać na G92, które mają już sobie radzić bezproblemowo z DX10 a także mają się dużo mniej grzać.

kupić Radka i poczekać na nowe karty.

OK to chyba rzeczywiście będzie najlepsze rozwiązanie. Tylko niech ktoś odpowie ze 100% pewnością, czy te karty G92 będą w pełni obsługiwane przez Abita IP35 bez żadnego uszczerbku na jego wydajności w grach.

Aha pod tego G92 kolega miałby Enermaxa Liberty 500W - starczy? czy ma kupić 620W ? Czy może np. Tagana albo Seasonica? Bo Chieftecki za głośne.

żal mnie ogarnia jak się ciebie czyta, przecież tych kart jeszcze nie ma to jak można je ocenić… na pewno będą działać z tym Abitem.

wystarczy 500 ale jak ma kaskę to niech weźmie 620.

Nie ma różnicy przy GTX w SLI 8/8x i 16/16x, najwyżej na poziomie ~1%.

Nikt nie odpowie ze 100% pewnością, produkt zdaje się jest na razie tylko na papierze.

ok kolega kupuje Radka. Dziękuje wam za rady.

Jeszcze jedno pytanie odnoście procesora. Bo jeżeli na razie nie kupuje lepszej grafiki, można zainwestować w proca. Na razie miał kupować E6750, ale skoro na razie kupuje radka to może weźmie E6850 albo Q6600 (4 rdzenie, 2.40GHz) Co o tym myślicie?

zapomnij o 4rdzeniach będą wykorzystywane maksymalnie 2 - nie warto przepłacać

niech kolega zastanowi się nad wydajniejszą wersją XT tego radka

http://allegro.pl/item219117523_asus_x1 … _wawa.html

Bardzo fajny ten XT który podałeś. To nie jest jakaś obcięta wersja albo coś? Bo bardzo tanio…

Ma ktoś jakieś testy w porównaniu do 1950Pro ?

to pełny XT.