Jak dostać konto premium na RapidShare?

Witam :mrgreen: Otórz słyszałem kiedys nie wiem czy to prawda czytałem gdzies w necie ze aby dostac za FREE konto premium na RS-ie ileś ludzu musi pobrac plik ktory ja zuplodowałem chyba 12razy czy jakoś tak. Wiem ze aby dostac darmowe konto na miesiąc trzeba miec bodajrze 60tys pkt a ja ostatnio kupiłem sobie konto tylko niedługo konczy mi sie ono i czy moge jakos je przedłuzyc nie wpłacając kolejnych 30zł? Jak moge zwiększyc ilości punktów? I własnie gdzie mozna sprawdzic ile mi zostało konta(czas do końca) ile było pobranych danych jezeli wogole mozna? itp…? Czekam na wasze sugestie. Miałem kolege który miał z 6 kont z uzbierania punktów i potem je na allegro.pl sprzedawał? Jak to zrobić? zeby zdobyc albo uzbierac ilości pkt potrzebna na konto premium miesiąc? Czekam na wasze odpowiedzi. :lol: :mrgreen:

trzeba mieć 10000 punktów więc twoje pliku muszą zostać pobrane 10000 razy :stuck_out_tongue:

przez ten miesiąc uzbierać kolejne 10tys punktów…

W tym temacie jedno pytanie. Mam konto premium na rapid. Ludziska ściągają moje pliki, ale nie przybywa mi punktów, cały czas widnieje ta sama liczba. Nie mogę się doczytać w regulaminie. Czy trzeba coś jeszcze aktywować, aby naliczały się punkty za pobieranie moich plików ?

Żeby za Free miec konto premium, trzeba zdobyć 10 000 PKT na koncie kolekcjonerskim ;] Po zmianie PKT na premium, na tym premium powinno byc 8000PKT więc tylko 2000 pkt i masz przedłó(u)żone :smiley:

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 8:18

ewjadaba

Musisz wrzuać pliki o wadze conajmniej 1MB zeby punkty przybyły ;]

Dzięki, już doczytałem. Punkty nabijane są tylko wtedy, jeżeli ściąga ktoś z konta free, a nie premium. Trochę to dziwne, ale cóż…

A co uploadujesz, że ci ściągają?

Prawdą jest też że jeśli masz k. Premium na nowym Rapidzie do dostajesz je na starym także! :stuck_out_tongue:

http://rapidshare.com/files/49112125/konta_premium_na_rapida.rar

Tutaj masz instrukcje jak robic konta premium za free

haslo: rapid_premium_creatoRQ