Gg profil na kompie - jak odzyskać?

Witam wszystkich,

Dzisiaj przypadkowo w menu gg skasowowałęm swojego użytkowika. Na C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Gadu-Gadu niema mojego profilu. Jest jakiś sposób żeby go odzyskać? Na nowo niechce robić bo archiwum niebe miał itd

A patrzyłeś tu:

C:\Documents and Settings[Nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\backup

(Folder ukryty)

niestety niema

program do odzyskiwania danych może coś pomóc Q&Q UnErase lub easyrecovery, możesz tez spróbować przywrócić system czy to coś da :slight_smile:

Jesteś pewien. Przed chwilą sprawdzałem (usunąłem jedno konto GG) i w tym folderze pozostała kopia mojego profilu (a w C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Gadu-Gadu nie ma).

(u góry w oknie w katalogu Documents and Settings) Narzędzia -> Opcje folderów -> Widok -> Pokaż ukryte pliki i foldery

Co do tego:

Nie instalować nic na dysku. W przypadku gdyby przywracanie systemu nie pomogło zmniejszą się szanse.

A jeśli prąd został nagle wyłączony podczas gdy działał komputer i gg a nastepnie po właczeniu komputera profilu juz nie było?? Co nalezy zrobić? :help:

To co napisałem powyżej. W katalogu C:\Documents and Settings (choć można to zrobić w dowolnym katalogu) ustawiasz aby system wyświetlał ukryte pliki i foldery. Potem szukasz ścieżki i katalogu o którym pisałem.

Najpierw to rozwiązanie. Jeśli profilu tam nie będzie (a powinien być katalog w nazwą twojego profilu np. \Dane aplikacji\Gadu-Gadu\backup\Scarlett90) to można myśleć o innych rozwiązaniach (np. Przywracanie systemu).

Wtedy to juz nic nie zrobisz. Komputer zostanie źle zamkniety i bede błedy. A co do kontaktów trzeba robic sobie caly czas kopie itp… na server importowac itp… Bo oprocz kontaktów w tym gg to nic mozesz nie stracic.

Wracajac do tematu:

A jezeli nic nie zapisywałes na dysku to mozesz odzyskac dane a jesli zapisywałes cos na dysku kasowałes itp… to klapa. Moze ci sie uda wyciagnac plik albo ten plik tylko ze uszkodzony.