Kto ma największy szmelc?

jeżeli chcecie sie pochwalić największym szmelcem na tym forum to tutaj ale wątpię aby ktoś mnie przebił:

4l8ix6t.jpg

to jeszcze ktoś taki szmelc trzyma w domu? :slight_smile:

moja kuzynka mała dostała odemnie laptopa 400mhz pentium 128 ram i dysk 4 giga i nie narzeka :twisted: chodzą jej giery z neta i git :twisted:

Mój jest słaby, tj. nie sprostuje moim wymaganiom, ale na nowego PC mogę liczyć dopiero gdzieś za rok…

Co do twojej konfiguracji to wystarczy kupić kartę graf i już komp staje się mniej szmelcowaty :slight_smile:

no morze tak poluje na GF7600GS, poluje tzn. mam nadzieje dostać na bożę narodzenie :smiley: ale proc to też szmelc a na dysku mam 50 G wolnego wenc jest dobry

Proszę:

AbitBE6

PIII 500 Mhz

340 MB Ram

GF 32 MB

2 dyski IBM: 9 i 13 GB

no to przebiłeś :x :x :x ale pewnie nie jesteś fanem gier a ja jestem codziennie płacze dlaczego mam taki szmelc i nie moge se w coda pograć :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Wiesz komputer nie służy tylko do grania… :roll:

Święte słowa… Ja uważam swojego kompa za przeciętniaka, w końcu nawet Gothic3 mi wejdzie, takie dema nVidi jak DUSK - Nie tną się na 1024x768 w high… Lubię grać w gry! Ale od czasu gdy dostałem Battlefielda 2 mój czas grania w gry zmniejszył się do maks 2h na dzień…

Szymek2.0 :lol:

W swojej ankietce nie uwzględniłeś, że ktoś może mieć np. dwa albo więcej kompów :lol:

Nie napisałeś, czy chodzi o to czy ktoś ma, czy właśnie z niego wysyła posty.

Dokładam do puli:

ciągle sprawny - Pentium 133MHz, 32MB RAM, dysku 1GB, o grafice nie wspomnę …, jeszcze stacja dyskietek i CD-ROM x4 … kiedyś to były prędkości

Oczywiście nie piszę z tego złomka :lol:

Pozdrawiam

Złączono Posta : 08.08.2007 (Sro) 21:35

Ja mam jeszcze starszy ALE NIE PISZĘ Z NIEGO( STOI NA STRYCHU)

Pentium 133mhz

16 MB ram

Grafika (nie wiem, jakieś 8MB)

Stacja dyskietek

Dysk 800MB

CD-R 4x

JEST NADAL SPRAWNY! !!

ja nie mam komputera i się nie chwale

Dino1992

Nie zauważyłeś, że ten wątek dotyczy ciągle używanych komputerów, które Autor wątku, czyli Szymek2.0 uzna za gorsze od jego Maszyny.

Jeżeli 1992 w Twoim pseudonimie jest Twoim rokiem urodzenia, to znaczy, że mój komputerek-złomik (po przeróbkach oczywiście) jest starszy od Ciebie … :stuck_out_tongue: i nadal go z powodzeniem używam.

Gigabyte 7VT600P-RZ

Sempron 3000+ Barton

512MB DDR400 PC3200 GoodRam

GeForce FX 5500 128mb/128bit

Enermax Liberty 500W

do gierek w które gram mi starcza, do netu i pracy też :wink: ale już niedługo zmiana na coś dużo lepszego tylko czekam aż kasy ojcu trochę więcej wpadnie bo ostatnio były duże wydatki :wink:

Asus M2N-E SLI

AMD ATHLON 4200 x2

2 GB KINGSTON

SEAGATE 250 GB

CHIEFTEC 450W

7600 GS PALIT SONIC

Nie jest to jakiś super sprzęt, ale mi styka. W starym nie dało się wytrzymać ciągłych zawiech systemu. W tym jak narazie jest wszystko super :slight_smile: Zmieniał będe dopiero za jakieś 2 lata.

ja ma taki jak w podpisie,i do tego co robie spokojnie mi wystarcza,używam linuxa więc nie odczuwam takiego mulenia,chociaż ostatnio zaczołem interesować się grafiką i niektóre procesy trochę długo trwają :frowning:

Szymek intel celerod D to nie jest szmelc. Szmelc to jest Pentium III.

Tak jak ktoś powiedział - zmień karte graficzną i będzie ok.

Mój stary komputer (athlon xp, wiec jeszcze gorszy) którego używam do tupowo biurowych prac i oglądania filmów, sluchania muzyki (na linuksie) jakoś w zupełności do tego wystarcza. Ale ja nie gram w gry bo szkoda mi życia.

Szymek to ma byc szmelc? Strasznie skromny jesteś :mrgreen:

cieniasy jesteście :stuck_out_tongue:

Ja właśnie piszę z takiego :

Typ procesora Intel Pentium III, 550 MHz (5.5 x 100)

Nazwa płyty głównej Hewlett-Packard HP Vectra VLi8

Mikroukład płyty głównej Intel 82440BX/ZX

Pamięć fizyczna 128 MB (SDRAM)

Typ BIOS’u Phoenix (11/23/99)

Karta wideo Matrox Graphics G200 AGP ( 8 MB )

Dysk fizyczny QUANTUM FIREBALLlct08 08 ( 8 GB, 5400 RPM, Ultra-ATA/66 )

Śmiga na XP jak rakieta (ciekawe czy nowszy BIOS jeszcze by się znalazł ?? :lol: )

A zatem jeśli wygrałem to gratulacje proszę na PW - tam podam nr konta lub adres gdzie macie zgrzewki wysyłać :stuck_out_tongue:

Ja posiadam typowo marketowy pc :?

:arrow: płyta głowna : MSI K8MM-V (MS-7142) (3 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)

:arrow: ram : 512 MB (PC3200 DDR SDRAM)

:arrow: video : ati radeon 9550 128mb

:arrow: procesor : AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3000+

:arrow: os : xp_home_sp2

hehe, macie sie czym chwalic… :slight_smile:

mam dwa szmelce, ktore chodza na codzien, ten ‘lepszy’ 24/7, ‘gorszy’ - kilka godz. dziennie - do netu i innych pierdow

konfig:

p4 1.4ghz willamette/skt 423

intel i850e

768mb rambus

r9800/r9550 - w zimie r9800, w lecie r9550 :slight_smile:

fsp 320w

2xmaxtor 40gb+250

z roku’00

amd k6-II 500mhz@650 skt 7

sis 530 / 5595

256mb sdram

ati 3d rage 32mb, PCI

delta 100w

seagate quantum fireball + 20gb

z roku’98 ?

zaznaczam, ze to sa moje kompy i korzystam z nich na codzien - pisze z p4 :slight_smile: