Dzielenie pliku .exe

Witam

Mam pewien problem. Posiadam 1,52 GB plik .exe i chciałbym go nagrać na płyte CD-R 700MB. Oczywiście logiczne jest, że on się nie mieści. Tak więc szukam jakiegoś rozwiązania, jest jakiś program do dzielenia plików?

Tylko nie mówcie, żę WinRAR bo już próbowałem i trwało by to wieczność :shock:

tak na DVD :slight_smile:

w winrarze masz opcje dzielenia pliku na voluminy

add to archive - split to volumes, bytes - wybierasz 700 mb i rar ci to podzieli na tyle części ile jest potrzebnych. W tym momencie żeby odpalić tego *.exe trzeba go wypakować na dysk.

Żeby zmieścić na 700 mb plik 1,5 GB trzeba go spakować - tak na żywca się nie da, chyba że się mylę.

Inne pakery (np. winzip, ace) też to będą robić przez chwilę - tego nie unikniesz

Ale wyraźnie napisałem

A ten swoje

przepraszam, że wogóle próbowałem pomóc. jeszcze raz proszę przyjmij moje przeprosiny

o ile się nie myle to w dawnym Windows Commanderze była opcja dziel plik i primo o ile się nie myle to miałeś do wyboru: 1,44 MB, 100, 250 MB i o ile się nie myle ten program teraz się nazywa Total Commander :smiley:

Wcale nie. Wystarczy wybrac pakowanie bez kompresji i pojdzie bardzo szybko.

Wiem ze moje pytanie jest nie na temat ale jak to sie robi ??

Gdy klikniesz Add to archive pojawia sie okienko i w zakladce General przy Compression method wybierasz Store.

Ale ja mam po poslku :stuck_out_tongue: Czy to bedzie polecenie ZABLOKUJ ARCHIWOM ??

Nie to bedzie tak Zakładka Ogólne(ta sama w ktorej jest zablokuj archiwom) po lewej bedzie Metoda kompresji -> Bez kopmresji o ile dobrze pamietam.

Dzięki Yen. O tym nie pomyślałem :stuck_out_tongue:

Można zamykać