Ocena zestawu do 2000 zł (+/- 100 zł)

Witam. Właśnie dostałem fundusze i mam zamiar zacząć zamawiać poszczególne części nowego komputera. Jednak zanim zacznę prosiłbym o ocenę mojego zestawu:

gdzie żeś wylukał tak tanio ??

nie będziesz kręcił ??

zestaw jak najbardziej ok. nie musisz właściwe nic mieniać.

Zmień na 4000+.

Reszta jak najbardziej ok.

Podaj stronę z Sonic+ za tą kasę, jeśli możesz. :slight_smile:

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd& … 98&u=12490

:wink:

Dzięki Canaletto. Za tą kasę, jak najbardziej opłaca się brać wersję Sonic+.

Tak Canaletto już podał linka, właśnie tam wypatrzyłem :P.

A z prockiem coś nie tak?? Chciałbym podkręcić, ale nie wiem czy opłacalna jest zmiana na słabszy model 4000+, ma mniejszy mnożnik a kosztuje tyle ile 4400+, bo ten jest w promocji.

graffix czytałem gdzieś, że do Label Flash potrzebne są specjalne droższe płytki, o co chodzi? Będę musiał kupować inne niż dotychczas?

Im wyższe modele tym gorzej się kręcą

Bierz 4000 / 3600

Gorzej się kręcą chyba procentowo, a nie bezwzględnie… Wg. mnie w tej samej cenie 4400+ powinien być nie gorszy.

Tak, to prawda, tak samo jest z LightScribe.

Na zwykłych płytkach nie wypalisz napisu obrazka za pomocą LF lub LS.

Porównanie LabelFlash / LightScribe:

http://www.windpol.com.pl/allegro/produ … s%20LB.jpg

Witam. Już prawie większość jest zamówiona. Mam jeszcze pytanie.

To w końcu jakie typy pamięci obsługuje płyta, którą wybrałem??

Tu piszą DDR2 533 i 677, Tu DDR2 533 / DDR2 667 / DDR2 800 / DDR2 1000 / DDR2 1066 MHz. Tak samo z wersją DFI Infinity NF SLI-M2/G. Ktoś wie jakie naprawdę obsługują?

Zobacz :wink:

Witam ponownie :mrgreen: . Za niedługo dostanę dodatkowe 150 zł, więc tak się nie zastanawiam, czy nie zmienić by karty na jeszcze lepszą.

Kolega chce odkupić palita za 400zł, ja mam 150zł, to mój fundusz będzie wynosił 550 zł. Zastanawiałem się nad tymi dwoma kartami:

Co sądzicie?

PS: Chciałbym spytać z ciekawości - czy to jest obecnie najlepsza karta do gier na rynku? Jakoś tania w porównaniu do 8800GTX, który ma tylko 128SP.

8600gt vs 2600xt = zależy w co grasz, bardzo podobnie wypadają, a 1950pro w nowszych grach też od 8600gt nie jest lepszy. Pozbieraj konkretniejszy budżet i poczekaj na odświeżone wersje tych gforce’ów i radeonów, wtedy sytuacja się nieco rozjaśni (czyli z pół rok). Jeśli komputer nie wyrabia teraz w jakichś grach to przetaktuj procesor/ram i karte graficzną.

Co do procka to najlepszym wyborem w tej chwili są athlony x2 na rdzeniu windsor z rewizji f3 są to najlepiej kręcące sie procki amd, bez problemu osiągniesz 3000 Mhz na boxowym wentylatorze przy dobrej wentylacji obudowy. Najlepszym prockiem będzie 4600+(wysoki monożnik), ale jeśli masz dobre pamięci możesz pokusić się o 3800(mnożnik dziesięć).

Pozdrawiam

Witam. Które sterowniki muszę ściągnąć do płyty głównej - Te (16,2 mb) ze strony producenta czy Te (43,1 mb) ze strony nVidii. Czemu różnią się aż tak rozmiarem?

Już 3 tygodnie mijają a ulubiony.pl nie wysyła towaru =(

do której płyty głównej ??

podobno problem jest z tym sklepem internetowym, spróbuj się skontaktować telefonicznie z przedstawicielem sklepu. jaką formę zapłaty wybrałeś ?? za pobraniem, przedpłata ??

bart_ - chyba nie przeczytałeś tego tematu w ogóle, prawda? :stuck_out_tongue:

Chciałbym ponowić pytanie, wprawdzie mam stery na płycie, ale chciałbym najnowsze i nie wiem, które z tych dwóch zainstalować, ich różnica w rozmiarze daje do zastanowienia :P.

nie chce Cie martwic, ale na ulubiony.pl sie nie zamawia towaru… ceny maja swietne… ale obsluga… do bani! radze poczytac opinie o tym sklepie: http://www.ceneo.pl/533-0a

Tak jak inni zamówiłem towar w sierpniu, gdy nie było jeszcze żadnych problemów. Parę dni później bez zapowiedzi napisali, że przenoszą biuro i posypały się negatywy od wszystkich, którzy zamówili towar pod koniec sierpnia i na początku września. Ci, co zamówili później, dalej czekają. Po ich remoncie wszystko wróci do normy, ja miałem akurat pecha w czasie :P.

Czy ktoś odpowie w sprawie sterów? :stuck_out_tongue:

Będziesz miał na płytce CD z płyta główną w zestawie