Cs 1.6 i hlds - nikt z "zewnatrz" nie wchodzi

Witam gdy mój problem polega na tym że gdy postawie serwer poprzez

HLDS to nikt obcy nie w chodzi na niego … tylko te osoby które dostały

IP jaki jest tego powód ?

komenda sv_lan 0 nic nie daje … ;/

Wg odpowiedz jest prosta: twój server to jeden z tysięcy innych amatorskich serwerów które ktoś sobie zakłada aby pograć z botami lub kumplami przez lan bądz online. Ludzie an takie serwy nie wchodzą bo pingi a pozatym to amatorski serwer. Więc nic w tym dziwnego że nikt nie wchodzi. A to że dałeś ip swoim kumplom oszczędziłeś im szukania twojego serwa HLDS spośród tysięcy innych takich serwerów. ;D

Noo i te lagi… Też bym nie wszedł na taki serwer 8)

Dzwine bo ja jak zakładam przez HLDS, to zawsze wchodzą…

gierciu12 , Xaros , zachowajcie te uwagi dla siebie …

Krzychuu moi koledzy jak zakładaja to zawsze serw full a mój pusty … nawet jak dam taka sama nazwe to nic nie zmienia …

Ja odpowiadałem tylko na twoje pytanie. Jeżeli chcesz grać np 5n5 na twoim servie to min 2 MB/s łącza internetowego. Trochę już w CS gram więc wiem co mówie. Na mojej Neo 512 nie dało się grać nawet 3n3 i nie raz zakładałem serva przez hltv. I mówie że nie warto. Lepiej kupić najtańszy serwer na 10 slotów na 1 miech np gamepad.pl bo tam przynajmniej da się trochę pograć

gierciu12 sam mam neo 512 i 3 na 3 spoko mozna grac ale przy full amxx jak w moim przypadku to już nie wychodzi … :confused:

Wracajac do tematu … Jakies pomysły … ?

Tu jest odpowiedz. HLDS dobry jest do grania z kumplami. A jeśli chcesz żeby ktoś obcy grał powywieszaj IP do serwa( jeżeli masz stałe) np na GG czy swojej stronce lub poprostu wchodz na inne serwy i spamuj do woli ;]

Może twojego serwa nikt nie widzi, albo wyszukuje go pod koniec a mało kto czeka aż cała lista się zapełni.

gierciu12 zrobilem sobie no-ip.pl ;p

super4634 raczej nikt nie widzi… ;/

Wiesz co zrób. Napewno w konsoli jak szukają twojego serwera to nikt go nie widzi dlatego weź prawym myszy na hlds (na pulpicie Dedicated Server) i właściwości. Tam wejdź do element docelowy i zrób jak ja mam:

Oczywiście chodzi mi o końcówkę tą za hlds.exe Trzeba było usunąć -nomaster(chyba tak się pisze). Możesz usunąć także -insurance a -game cstrike zostaw. Powinno działać jednak będą małe lagi na 5n5 jak masz 512.

A i jescze jedno pytanko … Czy jest różnica pomiedzy portami … ? ?

np. 27014 , 27015 , 17016 … itp

Złączono Posta : 30.08.2007 (Czw) 13:15

kgb.musztarda thx zrobilem tak jak napisałes … wlaczylem serwa i odeszlem od PCta i po 10 min na serwie były juz 4 osoby :wink:

gierciu12 GamePad jest … psujący się … często wyłączają się serwery :slight_smile:

Ale na początek dobry dla jakiś noobów ;] potem Shooters GamesNet albo WR

Nie wiem na czym to polega ale przyjęło się że jak grasz na tym samym komputerze co postawiłeś serwer to lepiej dać 27016 a nie 27015. Ja jak stawiam serwer to port 27016 albo 27067.

mniej więcei tak :slight_smile: