Czy warto ściągnąć Vista Inspirat Ultimate 2?

jak w temacie

chce się dowiedzieć czy zamula system??

i czy robi wrażenie ??

Zainstalowałem ten dodatek jakieś dwa tygodnie temu i jestem bardzo zadowolony, mi kompa nie spowolnił, raptem zabrał jakieś 50MB RAMu.

Zamienia ekran logowania, pasek start, wszystkie ikony - ogólnie POLECAM!

Ja również jestem bardzo zadowolony :mrgreen: Screen z mojego pulpitu http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 4908a.html

jak dla mnie takie “programy” są tylko do tego aby zamulac kompa, no oczywiście jesli ktoś ma 1 czy 1,5 gb ram to może sobie na takie coś pozwalać, jak dla mnie jest to bezużyteczne, więc nie polecam

według mnie zależy jakiego masz kompa jak masz dużo ramu conajmniej 1gb to sie opłaca a jak mniej nie

ja polecam już mam ten dodatek z dobre 2 miesiące i zero problemów

JA MAM 512 RAMU I CHODZI BARDZON DOBRZE

JAK NIE TESTOWAłEś TEGO DODATKU I NIEWIESZ TO SIE NIE UDZIELAJ

powiez to mojemu 128…na starym kompie…codzi tak samo jak bez nakladki

a czy da się zrobić jakoś aby to kółko menu start było większe? tzn takie duże jak w vista a nie równe takie jak pasek menu start. chce żeby trochę wystawało tak jak w viscie. da się jakoś zrobić?

kiedyś tak ajoś zrobiłem…ale było widać jak to kółko ,wpycha’’ się na pozim reszty paska i nic z tego

chcę żeby tak wyglądało to kółeczko. Wie ktoś jak to zrobić?? to jest screen z obrazka który pokazuje się na poczatku podczas instalacji Vista inspirant ulimate 2

screen:

c8b4b6fd7df2e4e5.jpg

takie coś możesz ściągnąć z devianart

Mam pytanie.

Czy jak mam zainstalowane Vista Inspirat 2 to czy mogę zainstalować Windows Blinds bez dezinstalacji VI2?

ja jakoś takiego czegoś nie widziałem na deviantart. mógłyś zapodać linka?? byłbym wdzięczny

MasterHamster jak się nazywa ten boczny pasek po prawej stronie?? Jakim programem to zrobiłeś??

Ja polecam Vista transformation Pack 7. Jako jedyn program z tego typu zmienia menadxer okien w vistoskie, oraz srodowisko graficzne. Ten boczny pasek to Vista sidebar, ale ja polecam google desktop

Z własniego doświadczenia to nie polecam Vista transformation Pack gdyż ingeruje w pliki systemowe i jest też problem z jego odinstalowaniem. Musiałem robić formata, niestety.

andr_w ten program nazywa sie Thoosje Sidebar

a jest ten dodatek po polsku???