Program do edytowania muzyki w formacie mp3

Witam, chciałbym sie dowiedzieć w jakim programie moge edytować mp3 ;] chodzi mi głównie o “wycinanie” jakiegoś kawałka z danej piosenki ;] ,np. “wyciąć” tylko refren z jakiegoś kawałka ;]

Przeniesiono z działu “Na luzie”. Krogulec

audacity

Dzięki,ale mam problem z wycięciem refrenu z jednej piosenki…może ktoś mi powiedzieć jak to się robi???

Mateusz999 odpalasz audacity >> następnie>>plik >>otwórz>>wybierasz plik >>no i następnie cala masa kombinacji ,metoda prób i błędów dojdziesz sam :wink:

No właśnie tak robilem jak mówisz…ale nie udaje mi sie wyciąć refrenu z piosenki…zaznaczam moment od którego zaczyna sie refren aż do jego końca,daje wytnij i co dalej??

Mateusz999 w audacity niema funkcji wytnij…

umiejętnie możesz pomniejszyć(zmniejszyć) część utworu następnie skonwertować(importować) to co zrobiłeś wcześniej …

chyba już dasz rade :mrgreen:

BTW.

pamiętaj o Lame

Gdy dałeś Wytnij, to klikasz w zakładkę Plik, następnie nowy i tu wklejasz jego zawartość. Na koniec zapisujesz do postaci mp3.

:x :x :x

A co robi w menu Edycja polecenie wytnij :? :? :?

Reszta jak opisał Danielson

Zapisuje do postaci mp3 czyli daje Eksporuj zaznaczone jako mp3,tak??

Exactly.

Audacity i jedziesz teraz w Komputer Niezbędnik CD2/2007 jest opisane jak robic mp3 i jak tapety i sa nawet podane strony skad mozna pobierac tapety itp… Zobacz