Pytanie o kości ram ddr

Witam,

Mam pytanie odnośnie sprzętu,kupiłem ostanio dodatkową kość DDR Kingston 512MB/400mhz,wczesniej miałem tylko DDR 512MB/333mhz.Czy ważne jest ułożenie w jakiejś kolejności tych kości,czy ta szybsza powinna być w pierwszym slocie a wolniejsza w drugim,czy te pamięci będą działac z nominalną prędkoscia czy może ta szybsza będzie musiała sie dostosować do tej 333ghz??Jeśli ktoś się na tym zna to proszę o małą pomoc i oczywiście dziękuję z góry; !!

Sprawdz specyfikacje płyty,niektóre mają np 1 bank 400, 2 333,3 266 i trzeba się dostosować.

Jak wszystkie są np 333, to nie ma zasady przekładaj moduły tak żeby chodził komp, niektórzy mówią że szybszy powinien być w 1 banku,oczywiście ogólna szybkośc spadnie do najwolniejszego modułu czyli u ciebie 333.

Problem zasilania, aktualizacja biosu.

Jak płyta niemarkowa to loteria nie zawsze chce to pracować prawidłowo, nieraz dwa jednakowe moduły robią problemy,zawsze jest kupić lepiej jeden duży moduł i najszybszy jaki obsługuje twoja płyta.

Szkoda że prędkosć spada do najwolnijeszego modułu:(, dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

jak wlozysz w pierwszy slot ta 400DDR to ta druga 333 takze bedzie chodzic jako 400

ale zalecm ci nalozyc na nia radiator Al. na tasmie miedzianej i dac napieciie 2,77-2,9v