Porównanie komunikatorów

witam serdecznie

zachęcam do zapoznania się z tym artykułem

porównanie komunikatorów

Podsumując to który najlepszy ?

nie ma najlepszego ,kazdy ma plusy i minusy,kazdy dziala roznie na roznych kompach.Generalnie samemu trzeba przetestowac :slight_smile:

Na pewno są najpopularniejsze. Ale moim zdaniem najlepszy komunikator to tlen. :slight_smile:

Dzięki za link do artykułu. Przyda się dla niedowiarków

ja tam wole pospolite czyli w tym przypadku Gadu-Gadu :smiley:

Była sonda na temat komunikatorów i najbardziej popularnym okazuje sie GG nie mam do niego żadnych zastrzeżeń chwali sie dodanie w ostatniej wersji modółu telefonu (nawet przystępne ceny).

Michał_Q. :x

O tym właśnie powinno się pamiętać…

Latwo policzyć - Tlen rulez - wg Autorów

TLEN 234

AQQ 226

WP 158

GG 117

jeśli się nie pomyliłem :slight_smile: - zresztą nie o to chodzi, i tak każdy wybierze to co będzie mu pasować. Część z tych danych jest nieaktualnych. Np. WPKontakt obsługuje ICQ

Używam od niedawana tlena i uwązam że jest całkiem fajny…ale dla mnie i tak najlepsze GG :slight_smile: Tlen ma dużo funkcj ale jak ktoś tak jak ja ich nie używa to GG najlepsze…i do tego najlpopularniejsze i to się liczy.

A co to ma za znaczenie? :slight_smile:

tu nie chodzi, o popularność, przyzwyczajenia itp. tylko o porównanie i zachetę do poszukiwania nowych rozwiązań i możliwości. Ja też używałem GG, tlena i wielu innych. Obecnie testuje AQQ i jestem bardzo mile zaskoczony - tym bardziej, że jest to obecnie najbardziej rozwojowy i przyszłościowy projekt tego typu według mnie oczywiście :slight_smile:

GG nie ma sobie równych

Czytałeś posty poprzedników - popularność

to jedno, ale test wykazał coś innego

Dlatego nie musisz wychodzić z takimi “rewelacjami”.

No tak ale popularność jaką ma GG trudno będzie przebic a pozatym

niektórzy nawet nie słyszeli o takich programach jak mIRC czy innych

Nie wiesz, co mówisz kolego. A co ma popularność do tego? Dlatego jest

najlepsze? Może czas np. zmienić sieć i przerzucić się na coś lepszego?

A mIRC nie jest typowym IM-em.

Dokładnie. Popularność GG długo jeszcze nie zostanie przescignieta. A co do reszty to fakt. :smiley:

Moim zdaniem GG jest najbardziej popularne, poniewaz był to pierwszy polski IM.

Już kiedyś mówiłem, nawet jak używasz np. Tlena, i jak rozmawiasz ze znajomym to i tak najczęściej jest wymiana numerami GG. Chodzi o to, że ta sieć jest ciągle żywa. Ale chociaż od tego klienta trzeba się uwolnić…