Jaki dysk?

Witam!!

Planuje w najblizszym czasie kupic sobie dysk. Sadze ze okolo 80gb mi wystarczy bo i tak nie przetrzymuje duzej liczby danych. Jakiej firmy dyski byscie mi polecili?? I jaka jest roznica pomiedzy dyskiem nowym, a uzywanym??? Pozdrawiam

Ja polecam Samsungi. Jak dla mnie są świetne.

To się chyba rozumie samo przez się. :slight_smile:

No wlasnie z tymi nowymi i uzywaniymi: bo niby jezeli nie maja bad sectorwo to sa takie same jak te nowe. Po prostu nie chce przeplacic. Mam malo kasy a jeszcze musi troszke na karnet starczyc.

Ja bym na twoim miejscu jednak nowy zakupił i również polecam samsungi chociażby ze wzgledu na 3 letnią gwarancję.

ja rowniez polecam SAMSUNGA mam 80GB i chodzi bez zarzutu (2.5roku)

ja osobiscie uzywam 80Gb MAXTORA i chodzi mi jak z płatka…;]

Zobacz sobie na ten topik:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … dobry+dysk

To że nie mają to wcale nie oznacza że za chwilę nie będą ich mieć :smiley: :smiley: :smiley:

niepolecam pod kazdym wzgeldem Samsungów. Dyski z najwieksza awaryjnoscia. Wziłbym np Segata Maxtora albo Western Digitala. Ale nie Samsung a cena porównywalna ( zakup nowego)

Tyle tylko że w tej cenie samsung jako jedyny daje trzy lata gwarancji.

Przedtem miałem segate baracuda 10GB a teraz od dwóch lat mam mam samsunga 80GB i jakoś nie widzę żadnej różnicy w działaniu obydwóch dysków (może nawet samsung działa odrobinę ciszej pomimo większej prędkości obrotowej talerzy dysku).

jak u mnie to nie raz zaczyna szalec :wink: