Jakie konto młodzieżowe

Cześć

Jakie wybrac konto bankowe dla 15-latka? Takie żeby było jak najmniej opłat i tym podobnych (najlepiej darmowe)??

trzymaj kase w portfelu chyba że ci wypada… a ogóle po co ci konto juz pracujesz, zarabiasz? :shock:

izzy konto w Mbanku.

W wakacje zarobiłem 2500zł i wole tego nie trzymać w portfelu i w ogóle teraz bede kupował drobiazgi przez internet i nie chce gnębić taty że za każdym razem przelewał

Jakie opłaty?? to co pisze na “ulotce” jest prawdą???

omg… :x

Może chce sobie oszczędzać i trzymać pieniądze na koncie, albo korzystać z innych usług płatniczych itd.

Ja mam w Mbanku (Izzy) i jest wszystko za darmo

:o DOSŁOWNIE wszystko??

nie, takie rzeczy to tylko w erze :stuck_out_tongue:

http://www.mbank.com.pl/oferta/rachunki/izzy/index.html

no za przelew do innego banku 50 gr za sprawdzenie salda konta w bankomacie chyba 1,10zł :smiley: a tak to prowadzenie konta za free

czyli płaci sie tylko za przelew do innego banku i sprawdzenie slada?? Nic więcej??

słuchaj nie opłaca ci się trzymać kasy w banku… nie możesz trzymać jej w domu? za konto trzeba płacić… np:w PKO 11zł za miesiąc czy jakos tak… wiem że to nie jest dużo ale skąd wiesz ile będziesz trzymać tą kasę na tym koncie?za konto trzeba płacic nawet jak nie masz kasy…lepiej trzymaj w domu a nie za każdym razem jak będziesz potrzebował gotówki to będziesz musiał napierniczać do banku.

BTw. gdzie zarobiłeś aż 2500 tys? :slight_smile:

jeszcze są opłaty za duplikat kary zmianę pinu itp. poszukaj na stronie mbank tam wszystko pisze

laki000 do kogo ten tekst?

:?

jest jeszcze taka sprawa że wypłacenie pieniędzy z Mbanku jest chyba niemożliwe. Tak jak wplacenie. W warszawie jest chyba tylko jeden wpłatomat. Ale ogólnie konto jest spoko.

hellbound do autora tematu…

1kalor kasę wypłacasz we wszystkich bankomatach Euronetu (jest ich sporo) i crash4 you i jeszcze tam jakiś… z wpłatomatami jest gorzej :stuck_out_tongue:

A jeżeli np. używam obecnie konta Aquarius, albo moja matka ma zwykłe konto w MultiBanku, to może mi za darmo przelać moją kase? Chce zmeinić Aquariusa na Izzy konto bo tam są strasznie drogie przelewy zewnętrzne (10zł). A, no i czy to Izzy konto to jest to samo co to: https://www.multibank.pl/dla_ciebie/mul … odziezowe/ bo właśnie na to chce zmienić.

Złączono Posta : 18.09.2007 (Wto) 22:28

Teraz widze, że to chyba co innego, bo oprocentowanie w tym MultiBanku na koncie młodzieżowym to 2,5%, a na Izzy to jest 0,5%.

cóż za beznadziejne podejście… jak się potrzebuje gotówki to się idzie do bankomatu albo płaci się w sklepie od razu kartą, coraz więcej sklepów ma taką mozliwość… chyba że ktoś nie chce karty mieć… ale to nawet jak powiedzmy dużo na allegro kupujesz to potrzebne konto a autor tematu napisał właśnie o tym… 11 zł za prowadzenie rachunku to dość sporo, ja mam konto studenckie i płacę 3 zł… przy tym opłat za kartę nie ma jeśli w miesiącu wykonasz nia choć 3 transakcje… a banku PKO to w ogóle nie polecam :confused:

A ja polecam usługe PKO Grafitti dla nieletnich :slight_smile:

raflex , najlepiej wybierz z mBank nie trzeba nigdzie biegać wszystko załatwiasz przez mLinie. Umowę dostaniesz do domu pospisujesz, twój opiekun również odsyłasz (+ jakieś ksero np. dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej) i w ciągu kilku dni masz założone konto. :slight_smile:

Co prawda z wpłatą nie jest łatwo bo mBank nie ma placówek ale możesz się z kimś dogadać (rodzic) że dasz gotówkę a ktoś Ci przeleje na twoje konto i będziesz miał bądź musiał byś wypróbować wpłatomaty (http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/ba … dalej.y=12).

DO zalet mBanku należy bardzo prosty system elektroniczny (w przeciwieństwie do ING gdzie ich system jest po prostu straszny - można dostać przy nim załamania nerwowego ;)).

POzdrawiam.

Pozwólcie, że się wtrącę do rozmowy :stuck_out_tongue:

Czy mając konto Izzy w mBank’u można inwestować w funduszach inwestycyjnych lub w papiery wartościowe? W wersji demonstracyjnej konta, jest dział “Inwestycje” jednak nie wiem czy dotyczy to także konta Izyy.