Hotkeys ATI RADEON

Witam i pozdrawiam wszystkich. Mam kompa- Athlon 64 2800+ , Asus k8n-e deluxe, Samsung 80gb 8mb cache , 512 RAM DDR ATI RADEON 9550 128mb 128bit. Mam problem ze sterownikami karty graficznej. Orginalne sterowniki dostałem CATALYST 4.1. Problem mój polega na tym że te sterowniki w ustawieniach swoich maja funkcje " HOTKEYS". Gdzie wciśnięcie kombinacji klawiszy alt+c otwiera się okno CATALYST. Nie moge to w żaden sposób zmienic. W komunikatorach nie mogę pisać literki ć i i w żadnym innym programie. Jak zmienie ustawienia w tym panelu HOTKEYS na inną literkę kombinacji to po restarcie systemu wraca ponownie do tych samych ustawień. Proszę o pomoc

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=hotkeys

Jak napisałem wcześniej po wyłączeniu HOTKEYS wraca po restarcie systemu to samo bezwgledu czy wyłącze wcześniej HOTKEYS czy zmienie ustawienia

Wiesz co mysle ze najlepszym sposobem bedzie zmaiana sterownikow,sprobuj zainstalowac D.N.A 3.5.4.12

uzywam ich i nie mam zadnych problemow :smiley:

zmień stery na omegi :stuck_out_tongue:

a te omegi nie chcą u mnie dzialac za to te drugie sa git(zreszta Ty mi polecales :smiley: :smiley: :smiley: )

Ok dzięki zmieniłem stery i jest wporządku. Pozdrawiam :smiley: