Nero 7.10 wywalane przez Instalator Windows

Szukałem programu do wypalania plytek LightScribe, pierwsze co przyszlo mi na mysl: Nero. Więc sciagnalem najnowsza wersje Nero 7.10.1.0 trian 30-dniowy ze strony producenta. Narazie wszystko super… Instaluję go z typowymi ustawieniami, w 3/4 instalacji wywala mi bląd: program instalator systemu windows przestał działać, zamknij program. Nie mam wyjscia i musze zamknąć program. Wtedy instalacja sie przewywa. To jeszcze moze przezylbym, ale Nero jest czesciowo zainstalowane, a przy uninstallu wyrzuca mi ten sam blad! Nie mam pojecia co dalej zrobic, nie chce miec smieci na nowiutkim kompie.

Winda Ultimate 64bit

na bieząco aktualizowane

laptop HP Pavilion dv9300

Złączono Posta : 23.09.2007 (Nie) 10:47

aha jeszcze coś:

gdy klikne zakoncz program po wywaleniu bledu pokazuje sie komunikat:

Błąd wewnętrzny


Bład pliku DLL Custom Action przy ostatnim wywolaniu funkcji 'NeroAg_UregisterComEx'. Instalator musi zostać zamkniety.

\Crash Thread ID 920

Current Thread ID 3376

miałem taki sam błąd w moim lapku zainstalowałem triala nero 7.10 który działał a potem chciałem zainstalowac juz z płyty normalną wersje i po kilkudziesięciu próbach na rózne sposoby odinstalowania nero nie udało sie bo wyskakiwał ten sam błąd wewnetrzny mało tego postanowiłem ze jeżeli nie idzie tego odinstalować to zainstaluje obok drugie te nero juz w pełnej wersii i co sie okazało nie dało sie zainstalować pełnej wersji bo podczas instalacji wyskakiwał ten sam błąd lub poprostu instalacja w pewnym momencie poprostu znikała i wyglądało tak jakby jej w ogóle nie było urywało sie po jakimś czasie i koniec po kilku próbach na różne sposoby w pewnym momencie zamarzł obraz i nie dało sie nic zrobic zrobiłem restart i komputera juz nie uruchomiłem w zaden sposób. po dziesieciu dniach na serwisie powiedzieli ze rozpadł sie twardy dysk. i oto jak mi instalacja nero trial kompa załatwiła… spróbuj moze jakimś programem do usuwania oprogramowania usunąć tą nie dokonczoną instalacje i wgraj moze inna wersje nero taką ktora bedzie kompatybilna z Twoją vistą i przede wszystkim pełną wersje którą zamierzasz używac trwale … pozdro

probowalem usunac to Nero programem Revo Uninstall, ale dalo to ten sam efekt co z panelu sterowania, znowu ten blad instalatora! Z tego co wiem to ta wersje jest kompatybilna z Vista, moglbym wgrac Nero 8 od znajomego, ale z tego co wiem to premiera jest w pazdzierniku :mrgreen: wiec to nie byloby za bardzo legalne, a ja chce miec calkiem legal kompa

Wersja trial jest od kilku dni do ściągnięcia na sieci, natomiast wersja pudełkowa od 1 października :slight_smile: Wgraj śmiało wersję trial ściągnięta z neta, jest w pełni kompatybilna z vistą i jest legalna. Pzdr :slight_smile:

po wielu probach osiagnąłem rowniotkie… nic, przy instalacji Nero 8 żada usunięcia Nero 7, ktorego za nic w swiecie nie jestem w stanie sie pozbyc.

wszystko jest wina tej 7. nawet, gdy instaluje na innej partycji przerywa mi instalacje…

moze ktos wie skad mozna pobrac (o ile mozna) Instalator Windows, przeszukalem polowe zasobow microsoft.com i jedyne co znalazlem to jakies stare wersje instalatora niekompatybilne z Vista 64bit

Witam mialem takze ten sam problem z prawdo podobnie nie kompabilna z Vista wersja Nero 7! !!