Konto na home.pl

Witam.

Mam zamiar wykupic domene pod swoja stronke i mysle, ze na home.pl bedzie najlepiej lecz mógłby mi ktos napisac co konkrtnie tam zamowic? Jest tam wiele pakietow lecz nie wiem, ktory wybrac:/ Nigdy nie zamawialem platnej domeny a niechcialbym niepotrzebnie wydawac pieniedzy np. na funkcje z ktorych nie bede korzystal.

Chcesz kupić domenę czy serwer?

Przecież na stronie wszystko masz … osobiście bardziej polecam nazwa.pl

Pozdrawiam

Piszę że domenę, ale jeśli chcę kupić pakiet to też i chcę serwer. Może też nie wiedzieć że nie potrzebna jemu domena lecz sam serwer.

To sugeruje że może chodzić tylko jemu o serwer. Domena ma tylko jedną funkcje/opcja, maskowania adresu a serwer ma wiele opcji.

Dokładnie. Zero ukrytych informacji, jak to ma miejsce na home.pl :?

Domeny.pl również warte uwagi.

W nazwa.pl odnowienie kosztuje 100zł + vat a w cal.pl 67+vat

więc różnica dość wyraźna a tak jak to stale ( chyba nawet przesadnie ) powtarzam cal.pl spełnia moje oczekiwania. Jeżeli chcesz wykupić domenę na dłużej niż rok to w cal masz taniej.

Coś Ci tym razem nie wyszło z reklamą :slight_smile:

Cenę domeny wylicza się poprzez zsumowanie opłaty za rejestrację + przedłużenie.

Dla cal.pl opłata ta wynosi 157,38 zł, a dla nazwa.pl – 134,78 zł.

Teraz sam sobie odpowiedz, gdzie taniej :stuck_out_tongue:

Zauważ, że ceny podawane w cennikach są cenami netto,

do których należy doliczyć 22% VAT-u.

ja polecam osobiście home.pl ale z serverem :slight_smile: wtedy masz subdomeny itd… :slight_smile:

Dobrze policzyłem a ty nie spojrzałeś na napis pod tabelką:

Oferta specjalna - przeznaczona jest dla firm. W okresie trwania promocji „Domena za 90 groszy! Start z dobrą nazwą” jedną z zamówionych domen możesz mieć w rewelacyjnie niskiej cenie. Sam zdecyduj, którą domenę kupisz za „grosze” i wystartuj w Sieci!

Osoby prywatne muszą patrzeć na tabelkę w środku czyli promocja za 49,90 a nie 9,90

Barthezz - masz rację, przepraszam :slight_smile:

Po prostu nie zwróciłem na to uwagi, a powinienem.

Najatrakcyjniejsze w takim razie jest Az.pl.

Łącznie za okres dwóch lat koszta wyniosą 119,56 zł brutto

(rejestracja 39,00 zł + vat, pierwsze odnowienie domeny - 59,00 zł + VAT),

a więc jeszcze mniej niż sugerowałem na nazwie i to dla klientów indywidualnych.

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-prom … id_26.html

pozdrawiam