Program do Tunera Telewizyjnego

Poszukuje programu do oglądania Telewizji za pośrednictwem Tunera Telewizyjnego WinFast Expert. Ostatnio producent udostępnił nowe oprogramowanie Win Fast PVR 2, tyle, że tuner nie wczytuje 80 % kanałów , a obraz jest przeciętnej jakości. Czy zna ktoś alternatywę do tego oprogramowania?

DScaler. Super jakość obrazu i dźwięku. Mam go na AverMedia TV Go 007.

ChrisTV

http://www.chris-tv.com/

polecam program POWER CINEMA 5 jest to najlepszy i najpiękniejszy program do oglądania TV na PC jaki kiedykolwiek widziałem (BYłEM W SZOKU) :o z tym że ja mam tuner firmy MEDION i mi nie działa (jest extra obraz ale nie ma dźwięku) a brat ma AVERmedia i pięknie się ten program sprawuje polecam JEST PIęKNY !!

ja też mam MEDIONA TUNER właśnie testuję ten program,jest cool,wszystko śmiga,głos,obraz,obsługa przez pilota,piękny program jest ,ale szkoda ze trial 30 dni,wie ktoś z kąd mogę ściągnąc full wersje :roll: Będe wdzięczny :wink:

ja też go polecam,super efekty są w nim,obsługa itp :!: :lol:

Złączono Posta : 19.11.2007 (Pon) 8:15

CIEKAWE CZUMU MASZ TEN PROBLEM,JA NAWET ,w ustawienia nie wchodziłem tego programu,i ustawione jest fabrycznie i jest ok u mnie :roll:

Np:

http://www.cyberlink.com/multi/products … 2_ENU.html

wcześniej przygotuj sobie około 100 $

czyli ok 3-stówy,hehe może kiedyś :stuck_out_tongue: ale naprawdę,WARTO, za niego tyle zapłacić-Polecam! nawet orginał co posiadam-program do mojego tunera tv,i pilot do niego,nie obsługiwał,wszystkiego,tak jak teraz na tym power cinema, wszystko obsługuję teraz pilot :lol: niezły bajer :mrgreen:

witam po raz pierwszy, mam nadzieje ze w dobrym dziale zadaje moje pytania i ze sie nie powtorza, bynajmniej nie znalazlam nurtujacych mnie pytan. Bardzo chcialabbym uzyskac info na temat pilota, jak go uruchomic ponieawaz dopoki mialam power cinema to dziala ale nie zawsze nie wiem od czego to zalezy, dodam ze pilot mialam z karta TV ktora kupilam na allegro, oczywiscie klarta dziala, do pilotra zainstalowalam ghost bo ktos mi tak doradzil jednak nie wiem co dalj, nie mam pojecia przyznaje, i jak wspomnialam pilot czasem dzialal dopoki mialam power cinema. dodam ze jest na USB, i jeszcze jedno nie ma inngeo sposobi zeby miec power cinema jedynie te 100 dolcow za licencje?? chyba mnie nie stac :frowning: