Karta TV WinFast 2000 Expert - brak dzwięku

Witam

Zainstalowałem karte Tv WinFast 2000 Expert podłączyłem kabel antenowy od telewizji kablowej, włączyłem skanowanie i po wykryciu wszystkich dostępnych kanałów, okazało się że dźwięk na niektórych kanałach jest OK. a na niektórych po prostu trzask i huk.

Skanowanie mogę robić na 2 sposoby zmieniając na źródło sygnału z ANTENA na KABEL.

Zrobienie tego 2 sposobem (KABEL) daje wyrycie nowych kanałów lecz problem z dźwiękiem pozostaje :(((

Jest jakiś sposób aby sobie z tym poradzić?

System Win XP Pro, płyta z kartą dźwiękową na pokładzie.

Witam … zapytam jakie sterowniki? i odpowiem że jest problem ponieważ w najnowszych wersjach sterów nie można ustawić PAL D … rozwiązaniem na szybko jest skorzystanie z programu DScaler … tam przeskanować kanały na full … ale po skanowaniu każdy kanał dostroić , ustawić standart PAL D i zapisać (set) … trochę to trwa :frowning:

pozdrawiam

Sterowniki takie jak były w pudełku.Robiłem tak tzn.

  • instalacja karty wewnątrz kompa

  • płyta

  • restart

  • dokończenie instalacji

Kurcze czy to jest podstawa do oddania karty i wymiany na inną? I czy są karty dające gwarancje działania?

Momencik … właśnie instaluje nowe stery i aplikację powinno działać … to problem sterowników :slight_smile:

http://www.leadtek.com/eng/support/down … P%20DELUXE

te stery i ta aplikacja … standard PAL D

Wywalam stare, zainstaluje nowe zobaczymy… Serdeczne dzięki za pomoc.

Aby uzyskać PAL D wystarczy wcisnąć H na klawiaturze, nie trzeba instalować nowych sterowników. Zmiana standardu przywraca dźwięk na wybranych kanałach. Skanowanie kanałów lepiej zrobić metodą Adaptive, trwa to ok. 20 min ale ma się dostęp do wszystkich kanałów.

ooo … sprawdzę … dzięki :slight_smile: