Komunikator Hapi

Komunikator Hapi:

Hapi jest przyjaznym polskim komunikatorem o “uśmiechniętej” stylistyce z ładnymi ikonkami nazywającymi się Hapinki i sporymi możliwościami. Hapi umożliwia rozmowę ze znajomymi korzystającymi z komunikatora Gadu-Gadu oraz WPKontakt.

Możliwości:

Awatary znajomych na liście kontaktów

Mnóstwo kolorowych minek

Wrzaskuny - gadające i wydające dźwięki emotikony

Przesyłanie plików

Powiadamianie o pisaniu wiadomości

Okna rozmów w zakładkach

Możliwość korzystania z wtyczek

Różne style dla okna rozmów

Czaty

Kontakt z użytkownikami komunikatora Gadu-Gadu oraz WPKontakt

Gry online

Zawsze bezpieczny, szyfrowane wszystkie rozmowy

Zapraszam was do testowania tgo nowego polskiego komunikatora i zapisywania swoich spostrzezeń. Mi osobiście bardzo sie spodobał i chyba sie na niego przeżuce.

http://www.hapi.pl

roster.jpg

Już jakiś czas temu czytałem o nim. Dopiero się rozwija, ale może on mieć dobrą przyszłość.

Napewno mało osób z niego kożysta, więc trzeba czasu, żeby był tak popularny jak GG :].

Dokładnie… w woli ścisłości dopiero wyszła wersja beta2. Obserwuję rozwój tego programu i zauważam że autorzy bardzo sugerują sie z opiniami użytkoników. To już połowa sukcesu.

PS Mój nick w sieci hapi to kiepas (kiepas@hapi.pl)

Pożyjemy zobaczymy. Może będą z tego “ludzie” :wink:

hmmm tak na pierwszy rzut oka to przeróbka Pandiona :wink: ale spoko :slight_smile:

bo to jest pandion (znaczy na nim zrobiony jest hapi)… i chyba umozliwia uzywanie tylko serwera hapi… ale moze sie myle.

wg mnie juz lepiej uzywac pandion.

Pandion jest słabszy, a jeśli chodzi o ilość użytkowników to sieć Hapi posiada już więcej userów niż Tlen.pl :slight_smile:

Tlen ma ok. 700 000. A sieć Hapi - od kiedy istnieje? Powiesz coś o tym bliżej?

dobry dowcip! !!

przeciez hapi to jabber i dziala na zasadzie transportow.

wiem za to ze mi nie dziala mam problem z zalogowaniem sie i nie wiem jak qrna tam sie robi zeby gg emulowalo, wiec moim zdaniem program moze i ladny ale glupi jak but jest!

przerost formy…ale jak zrobia pelna wersje to moze zadziala.

tam gdzie adres wpisujesz swój numer gg no i hasło a login to nie trzeba tłumaczyć :wink:

musisz uzyc transportu do gg… i wczesniej sie zarejestrowac na serwerze.

i nie wyrokuj tak szybko… bo moze jest calkiem inaczej miz myslisz.

zakladasz konto

logowanie9hh.png

wpisujesz w gornym okienku tak jak jest przyklad np. noboo@hapi.pl i ponizej podajesz haslo.

rozwijasz menu - ustawienia i wybierasz inne sieci i uslugi

opcje8qk.png

i aktywujesz transporty

transporty0xz.png

i jak widac na zalaczonych obrazkach dziala bez problemu

Tia, a co to jest jabber? Bo że Hapi nie działa na zasadzie transportów to chyba jasne. GG działa w Hapi na zasadzie transportów, a Hapi umożliwia komunikację z siecią Jabbera. Wyrażaj się z sensem :wink:

EOT