Czy Wiedzmin działa na Intel Celeron?

Witam

Pytanie j.w. Czytałem na oficjalnej stronie, że nie działa, ale jak to wygląda w praktyce?? Z góry dziękuje za odp.

Nie działa.

Nawet gry nie odpalisz.

Szkoda, bo kolega się napalił na tą grę i niestety nie zagra. Dzięki za odpowiedz WizZz

Więc może ja zaskoczę wielu ludzi, ale ja jestem człowiekiem, który jak usłyszy: “niemożliwe” udowodni jednak, że nie ma rzeczy niemożliwych :stuck_out_tongue:

Ja też ostro napaliłem się na tą grę i udało mi się uruchomić ją na moim laptopie (wprawdzie trochę się tnie, ale da się grać i brać z tego duuuużo przyjemności):stuck_out_tongue:

Mój laptop:

  • Intel Celeron M 1,73GHz

  • 1Gb RAM DD2

  • Intel GMA 950 224

Dla ciekawskich to mój laptop to Acer TravelMate 2493NWLMi (+ 512 ram)

No trochę trzebało porobić, ale gra:P

“Nie ma rzeczy niemożliwych”

Ciekawe jakim cudem skoro te procesory nie są supportowane przez grę :roll: (producent podaje nieprawdziwe informacje na temat gry?)

W takim razie MOH:A też powinien śmigać na nieobsługiwanych kartach, a jakoś nie chce.

Wiesz… ponoć cuda się zdarzają;) mnie nawet dość często:P A ja jestem naprawdę uparte dziecko;P

a mógłby się wypowiedzieć ktoś jeszcze z użytkowników Intel Celeronów oprócz McFly, czy uruchomił Wiedzmina na tym super procesorze??

No właśnie ja też mam Celerona i czy ktoś może jeszcze napisać czy odpalił tę grę na tym procku

Wątpie czy ktoś jeszcze prócz mnie zaryzyował kupno Wiedźmina bez pewności, że gra ruszy;)

WizZz Właśnie ściągam MOH:A Demo, zobaczymy czy mój sposób sprawi, że ruszy;) (ale ja tam żadnych rewelacji nie zwiastuje:P)

Ale dla jasności, ja używam swoego sposobu bo mam słabą kartę graficzną, gdybym miał leprzą to podejrzewam, że nic nie musiałbym robić

Tylko że w MOH:A nie chodzi o procesor, tylko o kartę graficzną :wink:

A widziałeś jaką mam karte grafiki;P

McFly, to jaki jest ten twój sposób?

Najzwyklej w świecie używam “3DAnalyze”:wink:

Ale zaznaczam wydajność gry uruchamiana przez niego spada na wydajności dlatego często (ale nie zawsze) trzeba obiżyć grafikę w grze, dla Wiedźmina zalecam ustawienia sporo pamięci wirtualnej bo może się zdarzyć że gra wyjdzie (mnie się to zdarzyło raz, po powiększeniu pamięci już nie)

Ja odpaliłem MOH:A na mojej karcie GeForce 7300GT a podobno ta karta nie jest obsługiwana. Jak jest demko Wiedźmina to sprawdź czy działa na twoim kompie :wink: (jeśli takowe jest)

Niema.

Ja jednak mam nadzieje , że mi pójdzie na moim Celeronku :slight_smile:

nie pójdzie

Czyli najprawdopodobniej jestem jedynym szczęściarzem któremu idzie Wiedźmin na Celeronie:P

Ja tam bym nie wierzył w to co mówią producenci. Jak jeszcze miałem starego kompa (ale to były czasy :mrgreen: ), to wiele gierek, które w zamyśle twórców miało mi nie chodzić, jakoś chodziło :P. A tak samo Halo 2 i Shadowrun miał chodzić tylko na Viście :P.

Poczytalem jeszcze kilka innych forum i było kilku co pisali ,że im poszedł wiedźmin na celeronie

Złączono Posta : 02.11.2007 (Pią) 10:11

Gdzie to jest napisane , że na Celeronach nie pójdzie Wiedźmin, bo na stronie producenta tego nie znalazłem (może przeoczyłem)

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=895&p=1798#topbg