Konta pocztowe

Ostano mało nie przeszedłem samego siebie. Miałem do wysłania pare ważnych maili z niwielkimi załącznikami. Konto założone na o2.pl , które uważałem za najlepsze nawaliło, nie mogłem sie z nim wogóle połączyć. Konto założone na Wp co prawda działało ale tak wolno wysyłałem poczte że denerwowało mnie czekanie. Poczta na Interi? tak samo jak na WP. Bardzo się w tedy zdenerwowałem, no ale co darmowe to darmowe. Do czego zmierzam. Ano chciałem zapytać jakich kont wy używacie i jakie sobie cenicie? Bo ja już chyba na niczym nie moge polegać. Moze zaproponoujecie mi jakąs nowa alternatywe?

Witam,

ostatnio coś takiego było:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=interia

a wcześniej:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=interia

gmail 8)

Proponuję szukajkę:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 836#138836

gmail odpada, głównie dlatego, że ten antyspam mi tam nawala i załączniki, chodzi tu o pliki exe :slight_smile:

co do linków i ostanich tematów to rozumiem to widziałem je ale japytam o jakieś inne ciekawe rozwiązania. Powiedzcie może gdzie wy macie poczte?

Zawsze można zmienić rozszerzenie na inne :slight_smile:

jasne, ale jest to niewątpliwie minus ;(

Witam,

no przecież o tym był właśnie podany przeze mnie topic. :wink:

dobra nie to nie :smiley: ale poradzcie cos panowie :wink:

Może być pani? :stuck_out_tongue:

Do rzeczy… Polecam poprostu

Używam od wielu miesięcy i NIGDY się nie zawiodłam.

moge sie wam wydawać wybredny, ale mam tam konto i wolno mi wysyła, aczkowiek sprawdze jeszcze raz.

PS znacie jakies ciekawe generatory sygnatur na skrzynki mailowe np. o2?

Przy rejestracji podaje się nie wiele danych osobowych, ale zawsze, więc nie podoba mi się, iż zastrzegają sobie możliwość żąglowania moimi danymi na wszystkie możliwe sposoby!

A propos Kiepasa, widzę,że z uporem wartym lepszej sprawy wielu userów chce zrobić z bryczki konnej - “Ferrari”.

Nie ma takiej możliwości, aby bezpłatne konta chodziły niezawodnie i szybko!

Mam konta w :

Onet

Interia

WP

O2

gmail

i jak dotąd żadne mnie nie zawiodło… Interia jak dla mnie wolno wysyła załączniki i to tyle z niedogodności. Jak miałbym wybrać z tych pięciu to chyba najlepiej pracuje i się na gmailu.

trochę też zalerzy od tego jaki się ma program pocztowy :slight_smile:

Problem wielki :stuck_out_tongue_winking_eye: wpisujesz blablabla no i po sprawie :stuck_out_tongue_winking_eye: ja nigdy nie podaje prawdziwych danych :stuck_out_tongue_winking_eye: [tylko GG]

To, że tam napiszesz jakieś bzdety, to jedno, a to, że oni twoją deklarację o przetwarzaniu danych mogą wykorzystać, dla siebie wiadomy sposób to drugie!

Niektóre dane są zafiksowane w klientach pocztowych. Przy rejestracji wpiszesz Miś Uszatek, a w Outlooku: Jan Kowalski + jakiś telefonik i po ptokach. Jest to jeden z przykładów.

Ja kożystam z o2.pl :smiley: popołudniu nieraz się zacina ale…

Ja mam na o2 i gmail naprawde jestem zadowolony

A ja ta kożystam z WP i O2 i jest the best!

Ja mam na:

Onecie,

2Wp,

o2,

Neostradzie.

I jak na razie żadne mnie nie zawiaodło :stuck_out_tongue: