Przycinający kursor myszy iduze uzycie CPU.Wina Sterów?

Witam. Jak w temacie. Myszka jest napewno ok.Problemy zaczely sie z nowym kompem(athlon 2.0, 512 RAM, gf 2 mx 400,win xp) Podczas przeglądania a raczej podczas “jezdzenia” kursorem po bardziej zaawansowanych graficznie stronach czy menu w grach,albo i nawet mniej zaawansowanych setup’ach chocby do instalacji sterow( przy instalowaniu sterow od grafy np, w ogole nie idzie nic zrobic, kursor tylko drga w miejscu,wiec robie to z klawy) uzycie CPU wzrasta nawet do 60-80%(przy obszerniejszych ruchach kursorem). Mam na plytce stery do plyty itd i wiekszosc z nich instaluje poza Ide bus cos tam…przyczyna:duzy spadek transferu. Zastanawiam sie czy to nie wina grafy/ew sterow od grafy.Podobno najlepsze sa 30.82 do tego typu, choc ja nie widze istotnej roznicy. Probowalem tez i najnowszych z obsluga dx9c jakie sa przeznaczone do tej karty i tez nic to nie dalo. Aa i jeszcze jedno, problem jest takze podczas przewijania okien czy to scrollem czy samym suwakiem, obraz skacze przy czym przewija sie bardzo powoli a czasem nawet nie reaguje na scrolla, przy czym gdy robie to z klawy jest ok. Co wy na to?? Spotkaliscie sie moze z czyms podobnym? Z gory wielkie dzieki za pomoc.

PS Jesli trzeba wkleje loga z hijacka choc po formacie dzieje sie to samo,a do tej pory nawet jak bywalo ze cos sie tam wkradalo to nie bylo takich zjawisk i to na sprzecie wiele ustepujacym obecnemu:duron800,256 ram(chwilowo nawet 128)

spróbuj zwiększyć liczbę pakietów panel sterowania -> Mysz, zakładka sprzęt - > właściwości, ustawienia zaawansowane -> wszystko na max.

Niestety jak sie spodziewalem nic to nie daje. Poza tymi paroma wyjatkami jakie podalem mysz chodzi zupelnie ok. Bardziej by mi pasowalo ze to kwestia jakichs sterow,no bo jezeli odpalam gre i jezdzac po menu wszystko idzie jak po masle a jak najade na grafike mapy zaczynaja sie problemy to chyba nie jest to koniecznie kwestia ustawien myszki. Poza tym jak moze to az tak pozerac zasoby procesora?

to przeinstaluj sterowniki myszki.

TO kwestia sterów. Ja po formacie na jeszcze GF MX2 cięło się wszystko, dopiero po instalacji sterowników.

A moze to kwestia ustawien BIOSowskich? Znalazlem jeden artykul, w ktorym to napisano ze drgajaca mysz moze swiadczyc o "konfilktach przerwan.

Dolaczam loga,moze to jakis wir,tez znalazlem na jednym forum taki przypadek, z tynm ze nie znalazlem tego u siebie.Dzieki.Pozdrawiam!