Instalowanie : wskazuję dysc D , zapełnia dysk C ?!

Instaluję program ( Photo Frame 3 ) i przy instalacji wskazuję mu dysk D , ponieważ dysk C mam już zdrowo zapełniony … pytanie o wskazanie dysku pojawia się dwukrotnie ponieważ program instaluje mnóstwo potrzebnych zakładek … mimo wszystko i tak przy instalacji zapełnia się dysk C , po jakimś czasie przerywa instalację z komunikatem że na dysku C jest zbyt mało miejsca , … niewiem jak to zrobić żeby wszystko znalazło się na dysku D , czy jest taka możliwość ? Jeśli miałby ktoś jakiś pomysł , radę - proszę o odpowiedź i z góry dziękuje !

Chyba nie bo na dysk C instaluje ustawienia/pliki programu jak np.GG albo GIMP. Jest taki chyba program który ukrywa dysk C i by Ci poszło all na D ale zapomniałem jak się nazywa ;/

@down

Właśnie to miałem na myśli.

Niektóre instalatory najpierw wszystko rozpakują do temp’ów na C a pod koniec kopiują do właściwej lokalizacji.

Więc żeby dokładniej przybliżyć problem … Więc na dysku C mam miejsca w tej chwili wolnego 3,79 GB … po zainstalowaniu Photo Frame te miejsce kurczy się do 500 MB … gdybyście znali sposób - cały czas czekam …

Wyczyść C:

A może przenieś TEMP na inną partycję.http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=198311

… na dysk C już nie chciałbym nic wrzucać - tym bardziej coś tak wielkiego , być może kiedyś popełniłem błąd że ustaliłem tą partycję na 14 GB …

  • ades - w sumie pomysł byłby dobry , tylko się tak zastanawiam , czy jak teraz przeniósłbym ten katalog na dysk D to wszystko będzie działać jak działało? wiesz o co chodzi ? , przecież w tym TEMP jest już mnóstwo plików. W każdym razie dziękuję za zainteresowanie problemem i czekam na dalszy rozwój …

C:\WINDOWS\Temp <— ja ten katalog oczyściłem z plików większych niż 50mb.

Majkel58 … nie rozumiem tylko co ma to wspólnego z moją sprawą ? Jak zrobić … zresztą chyba o wszystkim już napisałem , ale ciągle nie jestem w stanie zrobić tak żeby było dobrze … hm ?